Новини    10 серпня 2018 12:26

Тонну фальсифікованого вершкового масла виявили на Прикарпатті


Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело позапланову перевірку ТОВ «ІВА-АРТ», що в селі Драгомирчани, Тисменицького району, під час якої у тонні солодковершкового масла виявлено рослинні жири. Про це повідомляють у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Спеціалісти служби зобов’язали виробника вилучили з реалізації 1 тонну фальсифікованого масла

«Порушення встановлені та лабораторно підтверджені у маслі солодковершковому селянському 72,5%. Дата виготовлення 14.07.2018 р, партія 0,5 тонни. Та маслі солодковершковому «Екстра» 82,5% дата виготовленні 30.08.2017, залишок 0,5 тонни», – йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі кажуть, що вже складено протокол про порушення законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

«За результатами перевірки складено припис, у якому зобов’язано дирекцію підприємства забезпечити відкликання з торговельної мережі продукції відповідних партій у кількості 1 тонна та привести у відповідність до нормативних показників», – заявили у службі.

Зазначається, що позапланову перевірки ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводило на виконання наказу Держпродспоживслужби з метою перевірки висвітлених у ЗМІ фактів щодо виробництва фальсифікованого масла.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...