Новини / Технології     06 листопада 2019 08:48

Технології захисту рослин: у планах BASF – понад 30 інновацій

Для забезпечення високих врожаїв BASF планує до 2028 року випустити понад 30 інновацій у всьому світі. В основі всіх лабораторних розробок компанії лежить стратегія сталого розвитку. Крім виробництва ЗЗР, як один із пріоритетних напрямків свого розвитку, BASF визначає насіннєвий бізнес.

31 жовтня відбулася щорічна конференція дистриб’юторів департаменту BASF Agricultural Solutions у форматі D-Club. На ній було презентовано зміни до глобальної стратегії компанії, досягнення за попередній рік, нові продукти на сезон 2020 та оновлена комерційна політика.

Модель ведення бізнесу

Уже четвертий рік поспіль Андрій Касьян збирає партнерів-дистриб’юторів BASF Agricultural Solutions у форматі клубу – D-Club для обговорення стратегічних цілей на наступний рік.

«У 2020 році ми підбиваємо підсумки співпраці з нашими партнерами після завершення першого циклу трирічних контрактів. І я пишаюсь тим, що ми перша і єдина хімічна компанія, з якою дистриб’ютори погодились розділити відповідальність щодо спільного планування бізнесу в довгостроковій перспективі, – відзначив Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу. – Я вдячний партнерам за успішне впровадження запропонованої моделі ведення бізнесу, яку буде пролонговано до 2023 року».

Нові продукти

Крім того, дистриб’юторам були презентовані нові продукти, які будуть запропоновані аграріям уже наступного року. Перший – вдосконалений гербіцид Стеллар® Плюс, який стане поліпшеною версією знайомого всім українським аграріям Стеллар®.  Другий – інноваційний фунгіцид Пріаксор™, для захисту зернових від широкого спектра хвороб.

Читайте: 95% ягід на експорт: чернігівський кооператив отримав шалений попит на свою продукцію ВІДЕО

Стратегія BASF Agricultural Solutions спрямована на потреби аграріїв та забезпечення їх найбільш сучасним насінням, інноваційними технологіями захисту та цифровими рішеннями для оптимізації ведення господарства. Потреби аграрної сфери покладено в основу всього, що робить компанія BASF, а стратегія сталого розвитку лежить в основі всіх лабораторних розробок.

У планах – понад 30 інновацій

У планах підрозділу Agricultural Solutions BASF у світі – збільшення прибутку на 1% порівняно з глобальним аграрним ринком щорічно, а до 2030 року сумарно підвищити його на 50%. До 2028 року BASF планує випустити понад 30 інновацій у всьому світі для забезпечення високих врожаїв, їх якості та сталого розвитку з максимальним потенціалом продажів понад 6 млрд євро.

«Насіннєвий бізнес – один із пріоритетних напрямків розвитку. Ми стрімко прагнемо трансформуватися від компанії-виробника засобів захисту рослин до постачальника інноваційних агарних рішень», – зазначив  Александр Ґердінг, віцепрезидент підрозділу BASF Agricultural Solutions в країнах Східної Європи.

Зростання продажів та прибутку в першому півріччі 2019 р.

У першій половині 2019 року підрозділ Agricultural Solutions збільшив продажі в порівнянні з періодом попереднього року на 38% до 4,4 млрд євро. Операційний прибуток виріс на 23% до 861 млн євро. Це стало можливо завдяки придбанню активів компанії Bayer у серпні 2018 року.

Landlord раніше повідомляв про те, що BASF виводить на ринок інноваційний фунгіцид для зернових класу карбоксамідів, який ефективно контролює основні хвороби пшениці та ячменю і при цьому має доступну ціну.

Читайте також