Новини / Рослинництво     09 листопада 2019 15:02

Техніка перекидається через вирви у ґрунті: труднощі жнив у США ФОТО

Природа підготувала чергове випробування фермерам США. На полях Північної Дакоти утворилися порожнини, внаслідок чого ґрунт провалюється під технікою і зібраний урожай опиняється на землі.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter світовий оглядач сільського господарства в Thomson Reuters Карен Браун.

Ніби вже нічого не віщувало перешкод американським фермерам у жнивній кампанії. Уже і опади припинилися, і несподіваний сніг зійшов. Здавалося б, можна спокійно завершити збирання сої та кукурудзи.

Читайте: 12 тонн з гектара: чому вигідно вирощувати спаржу

І ось нові труднощі: надмірна вологість призвела до підмивання ґрунту й утворення порожнин. Потрапляючи колесом у вирву, техніка перекидається. Як результат – зібраний урожай сої опинився на землі.

«Наче жнива-19 вже й перестали бути достатньо складними, проте в цей час на полях Північної Дакоти з’являються порожнини. Ця соя розсипалася вчора за 0,5 милі від полів, які ще чекають на збирання врожаю. Машину та боби сьогодні врятували. Будьте в безпеці там усі!» – пише Карен Браун.

Landlord раніше повідомляв про те, що в жовтні штат Північна Дакота, провідний виробник сільськогосподарської продукції у США, опинився під снігом. Погодні умови зробили непрохідними дороги, що ведуть до полів кукурудзи та сої. Фермери збентежені ситуацією, оскільки урожай цих культур залишається незібраним.

Читайте також