Новини / Технології     23 липня 2019 09:13

Встановлено новий рекорд швидкості Hyperloop – 463 км/год

Підбито підсумки змагання SpaceX Hyperloop Pod Competition, під час яких 4 команди випробовували капсулу Hyperloop, розганяючи її на спеціальній тестовій трасі довжиною 1,6 км. Команда з Німеччини змогла досягти швидкості 463 км/год, що стало новим рекордом.

Про це повідомляє tech.liga.net.

Спочатку команда Мюнхенського технічного університету TUM Hyperloop планувала розігнати капсулу до 600 км/год, однак після досягнення швидкості 463 км/год Hyperloop довелося зупинити через пошкодження.

Читайте: Pepsi, Danone і Nestle планують продавати воду в перероблюваних пластикових пляшках із тирси

Інші три команди показали гірші результати: Swissloop – 252 км/год, EPHL Hyperloop – 238 км/год, у команди Delft Hyperloop капсула втратила зв’язок через 200 м після старту, внаслідок чого запустилася аварійна система гальмування.

Рекорд попередніх змагань, у 2018 р., – 457 км/год. Наступні змагання пройдуть у 2020 р. на трасі довжиною 10 км. Глава SpaceX й ідеолог Hyperloop Ілон Маск повідомив, що новий трек, на відміну від нинішнього, матиме вигин.

Як відомо, Ілон Маск висунув концепцію транспортної системи Hyperloop у 2012 р., запропонувавши побудувати між Лос-Анджелесом і Сан-Франциско вакуумний тунель Hyperloop, в якому капсули переміщатимуться рейками зі швидкістю 500–1220 км/год.

Landlord раніше повідомляв про те, що Україна може стати одним із найбільших логістичних проектів для Hyperloop та стати частиною єдиного коридору, через який надшвидкісний потяг віз би контейнери з Китаю до Центру Європи.

Читайте також