Новини    28 вересня 2018 08:37

Техніка Lemken підвищила рентабельність виробництва у «Агрофорті»


«Агрофорт» — один із ключових підрозділів Групи МХП. Земельний банк господарства налічує 13 200 га. До його складу входять чотири відділки площею від 3000 до 4000 га, розташовані у Кагарлицькому і Ставищанському районах Київщини та Оратівському — на Вінниччині. Відстань поміж окремими відділками сягає майже 200 км, що зумовлює специфічне розташування технопарку господарства. Кожен відділок має власну базу та необхідну техніку, що майже виключає потребу в її переміщенні на далекі відстані. Це досягається, зокрема, завдяки вибору продуктивних надійних агрегатів, здатних гарантовано закрити виконання того чи іншого завдання. Передусім це стосується ключової для «Агрофорту» агротехнічної операції — оранки ґрунту, яка покладена на плуги LEMKEN Diamant.

ДРУГЕ НАРОДЖЕННЯ

Головний агроном «Агрофорту» Віктор Чайковський працює в агросекторі вже не перше десятиріччя. Із самого початку розмови стало зрозуміло, що людина досконало знає та любить свою справу. Як і його колега — головний інженер господарства Андрій Воробчак. Плуги, як власне сама технологія оранки, сьогодні в Україні переживають друге народження після майже повсюдного захоплення нульовим та мінімальним обробітком ґрунту. Тому думка людей, які відповідають за обробіток понад 13 000 га землі, стабільно отримуючи вищі за середні показники врожайності, нам ввижається особливо доречною.

Наше перше запитання було саме таким: наскільки себе виправдовує оранка з огляду на загрозу появи плужної підошви та підвищену витрату пального?

«Оранка є обов’язковим елементом нашої технології, яка забезпечує низку агротехнічних переваг. Зокрема, у плані раціонального поводження із рослинними рештками», — стверджує Чайковський. У структурі площ господарства майже 45% займають посіви кукурудзи. «У хороші роки ми вирощуємо по 120–130 центнерів на гектар, а отже, лишається велика кількість твердих пожнивних решток. За цю роботу якраз відповідають плуги LEMKEN Diamant. Додаткові витрати двох десятків літрів пального мізерні у порівнянні із вартістю прибавки врожаю. Гарний плуг себе завжди окупить», — вважає головний агроном «Агрофорту».

Тим не менш впродовж останніх років у господарстві вдосконалили технологію в бік поєднання оборотної оранки із глибоким розпушуванням ґрунту. Кожного сезону оранка провадиться на 60% площ, а на 40% у поле запускають глибокорозпушувачі.

«Таким чином ми усуваємо загрозу формування ущільнень ґрунту і поліпшуємо аерацію та рух вологи. Технологія довела свою ефективність», — пояснює Чайковський.

ПРАВИЛА ВИБОРУ

Принцип вибору нової техніки в «Агрофорті», як і загалом у МХП, виключає появу випадкових машин та агрегатів. Тут ретельно вивчають кожну модель, а фінальне рішення        приймається за результатами практичних випробувань безпосередньо на полях господарства.

«У нас раніше працювали плуги інших виробників. Вони показували себе непогано, однак нас не задовольняли окремі моменти. Були запитання як до надійності агрегатів, так і до якісного виконання ключового завдання — заорювання рослинних решток у землю», — розповідає Воробчак. LEMKEN Diamant 11 відразу ж показав себе в цьому плані з найкращого боку, і подальша експлуатація це підтвердила, зауважує головний інженер.

Сьогодні в господарстві працює вже чотири плуги Diamant (8+1 корпус) — по одному на кожен відділок. Цього сезону з’явилися ще спеціальні котки, які додатково розбивають грудки та, прикочуючи розпушений ґрунт, стримують випаровування вологи.

Лінійка плугів LEMKEN Diamant користується стабільною популярністю серед українських аграріїв. Зокрема, концепція Diamant 11 була створена з метою поєднання високої продуктивності обробітку ґрунту з якістю роботи та простотою експлуатації. І звичайно ж, фірмовою надійністю німецького виробника. Це стосується як корпусів плуга із подовженим ресурсом використання DuraMaxx, так і поворотних циліндрів та міцної суцільної трубної рами, на яку сміливі продавці дають мало не довічну гарантію.

Тому не дивно, що коли ми поцікавилися швидкістю реагування сервісу офіційного дилера техніки LEMKEN — компанії «Конкорд», то отримали оптимістичну відповідь.

«З таких приводів ми до них практично не зверталися — все працює, все на місці. Фахівці «Конкорду» вчасно поставили агрегати, провели навчання для механізаторів, ввели в експлуатацію плуг. Надалі ж агрегат працює без жодних нарікань, — ділиться Воробчак. — До речі, купівля агрегатів здійснювалася із відстрочкою платежів, що для нас як агровиробника дуже зручно».

УВАГА ДО ҐРУНТУ

Технологія підготовки ґрунту в «Агрофорті» передбачає оранку глибиною 25–28 см під озимі зернові та 30–32 см — під соняшник. Якщо під озимину провадиться попереднє дискування з метою провокації сходів бур’янів і падалиці, то кукурудза найчастіше іде відразу під плуг. Можна лишень уявити, яке навантаження падає на агрегат.

Технологія також передбачає обов’язкове внесення органічних добрив, які є в наявності у господарстві завдяки розвиненому тваринництву. Відповідно, частина соломи заготовлюється для ферм. Там, де рослинні рештки приорюються, зазвичай вносять деструктори стерні з метою пришвидшення їх мінералізації.

Така увага до ґрунту дає очікувані результати. На полях «Агрофорту» збирають не менш ніж 63 ц/га пшениці, до 4 т соняшника, 3,1 т сої і, як вже згадувалося, далеко за 100 ц кукурудзи. Та, звичайно, багато що залежить і від фактору вологи, який далеко не завжди оптимальний.

ВИРІШАЛЬНА ПЕРЕВАГА

Плуги Diamant 11 агрегатуються із 360-сильним трактором Fendt 936. За словами наших співрозмовників, залежно від умов роботи витрата пального коливається від 18 до 22 л/га, що виглядає чудовим результатом для 9-корпусного плуга. Це досягається як завдяки економічності Fendt, так і енергоефективній концепції Diamant, яка криється за вагою агрегату, його опором під час роботи та всебічною можливістю налаштування. Впродовж сезону плуги LEMKEN напрацьовують від 1000 до 1200 га. При цьому в господарстві використовують винятково оригінальні комплектуючі, оскільки переконалися, що аналоги не витримують жодного порівняння з ними. Загалом якість та продуктивність Diamant дають змогу планомірно проходити не менш ніж 50 га впродовж двох робочих змін.

«Основна й очевидна різниця між Diamant та плугами інших виробників, — це якість загортання рослинних решток, — стверджує Чайковський. — Раніше траплялося так, що передплужники просто горнули масу чи закопували її відразу біля поверхні ґрунту. Натомість плуг LEMKEN все робить просто ідеально. Зараз ви у цьому переконаєтеся».

Ми прямуємо до поля неподалік Кагарлика. Там, незважаючи на нескінченний дощик та вологий масний чорнозем (по кілограму землі на кожному черевику!), приорює гірчицю вже згадувана комбінація Fendt 936 та LEMKEN Diamant 11. Пройшовши зо два гони, оператор машини виходить із кабіни та охоче ділиться враженнями. За його словами, це вже третя модель плугів, з якими він працює, і перша, що дає змогу гарантовано приорювати рослинні рештки завдяки специфічній конструкції передплужників. Серед інших переваг LEMKEN Diamant 11 співробітник господарства виділяє маневреність при розворотах, а також продуману безвідмовну конструкцію перевертання корпусів, яка базується на опорному колесі. На попередніх моделях плугів інших виробників з часом виникало багато проблем, коли розношувалися гідравлічні циліндри та поступово виходила з ладу вся конструкція.

«За плугом ми відразу чіпляємо ще й коток LEMKEN VarioPack. Він вирівнює поверхню, розбиває грудки і сприяє тому, щоб максимально спростити підготовку ґрунту навесні та підготувати якісне посівне ложе для насіння», — звертає увагу Чайковський.

Наші співрозмовники наголошують, що надалі, з огляду на успішний досвід експлуатації плугів LEMKEN, орієнтуватимуться також і на інші агрегати німецького виробника. Зокрема, на моделі типу System-Kompaktor, які використовуються тут для весняної підготовки ґрунту під сівбу.

ІННОВАЦІЇ

В «Агрофорті» всі великі трактори оснащені системами автоматичного водіння, комбайни — датчиками врожайності, практикується відключення секцій при сівбі, навіть є власна RTK-станція. За словами Воробчака, нині швидкими темпами відбувається перехід на точні технології та невдовзі буде налагоджений один із ключових їх елементів — диференційоване внесення добрив.

«Така техніка, як LEMKEN, — сьогодні незамінний фактор розвитку сільгоспвиробництва. Ми потребуємо не просто продуктивної чи надійної техніки — треба, щоб агрегат ідеально задовольняв усі необхідні агрономічні вимоги. З огляду на фактор вологи, і не тільки на нього, потрібно усі операції здійснювати швидко, якісно, без ризику неочікуваних поломок і при цьому бути впевненими, що буде дотримана запланована технологія», — резюмує Чайковський.

ТЕКСТ: ІГОР КОВАЛЕНКО      ФОТО: ОЛЕКСАНДР ЛАРИЧКІН

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!

6 години тому

Урожай зернових в Україні складе 65 млн т. Експорт – 46 млн т

Такі прогнози озвучив Сергій Феофілов, генеральний директор «УкрАгроКонсалт». За його словами, найближчим часом слід очікувати підвищення інвестиційної привабливості агросектору України.

Про тенденції розвитку аграрного сектору України та світу Сергій Феофілов розповів, виступаючи на 16-й міжнародній конференції «Зерно Причорномор’я». Він підкреслив, що міжнародні експерти та фінансові інституції теж оптимістичні в своїх прогнозах щодо розвитку України та зростання її валового продукту. Прогноз «УкрАгроКонсалт» на урожай: 65 млн т, на експорт – 45-46 млн т.

– Ці амбіційні плани з виробництва основані на високій конкурентоспроможності зерна та олійних культур з України. Вірогідне значне підвищення інвестиційної привабливості аграрного сектору України. Швидше за все, це відбудеться наприкінці 2019 року або на початку 2020 року, – прогнозує гендиректор «УкрАгроКонсалт».

Читайте: Кількість весняних опадів найменша за останні 15 років. Як позначиться це на врожайності зернових

Разом із тим, він говорить про ризики та виклики для виробників агропродукції у світі. Один із ризиків – політична нестабільність. Проте експерт вважає, що для України цей ризик є короткостроковими, більшу роль відіграють економічні ризики. Передусім, пов’язані з розвитком глобальної економіки.

– Уповільнення росту глобальної економіки – головний виклик для аграрного сектору, – підкреслює Сергій Феофілов.

Він розповів про сценарії адаптації для виробників та експортерів. Політичне регулювання ринку, на думку експерта, є дуже суперечливим.

Тому на перший план виходять економічні важелі. Сергій Феофілов зупинився на застосуванні нових інструментів сільгоспвиробниками, а саме – спеціалізації на окремих культурах, які зумовлюють розвиток агросектору країни. Наприклад, в Україні найбільшими темпами зростають врожаї та експорт кукурудзи, у Бразилії – сої, у Росії – пшениці.

Як раніше повідомляв LandLord, у 2018 році в Україні зафіксовано рекордний урожай зернових – 70,1 млн тонн.

Рослинництво   

8 години тому

Кооператив із кластером у 100 тис. га або як Вілія створює найпотужніше фермерське об’єднання України

Засновник одного з найбільших агрохолдингів Волині – групи компаній «Вілія» Євген Дудка – розповів про непросту історію побудови свого дітища та поділився планами розвитку компанії у найближчий час.

Зокрема, у спецпроекті «Унікальний регіон» Євген Дудка зазначив, що розвитком агробізнесу на Волині він почав займатися ще в 90-х, проте справжні обриси агрогіганта «Вілія» з’явилися на початку 2000-х, коли за шалені на той час $63 тис. було придбане підприємство для переробки зернових та за $18 тис. 5 га землі. Такі інвестиції дали суттєвий поштовх для подальшого розвитку підприємства й закріплення його в статусі одного з найсучасніших в регіоні.

«Якщо згадати історію розвитку нашого бізнесу, то він бере початок з торгівлі (що було характерним для більшості підприємств 1990-х років). Наступним щаблем зростання була давальницька переробка зернових та поява власного транспорту. А придбання у 2003 році першого підприємства за шалені на той час кошти — $63 000, і ще $18 000 за 5 га землі в межах міста, стало фактично стартом нашої виробничої діяльності. Ось тоді ми й почали займатися переробкою, яка є моєю улюбленою темою. Чим більша глибина переробки, тим стійкіша структура. Проте сьогодні борошномели переживають не найкращі часи».

На сьогодні керівництво господарства «Вілія» планує зафіксувати у власному обробітку 30 тис. га. землі та об’єднати навколо компанії фермерів із загальним земельним кластером у 100 тис. га. Усе це Євген Дудка планує зробити для створення кооперативів, аби вітчизняні фермери не боялися інвестувати гроші в загальну справу за для виходу агробізнесу на вищий щабель рентабельності та більш ефективної роботи.

Читайте: Бахматюк жорстко наїхав на Гонтарєву, назвавши її катом української економіки

«Наша стратегія — зафіксувати 30 000 га землі у власному обробітку, разом із тим розвиваючи нашу унікальну компетенцію — можливість надання повного комплексу ресурсу та послуг для потреб агровиробників, об’єднати навколо компанії агропідприємства та фермерів із загальним земельним масивом у 100 000 га. Наша компанія, таким чином, стає своєрідним інтегратором між глобальними компаніями-постачальниками, такими як Syngenta, та малими і середніми агровиробниками.

Наступний якісний крок — залучити фермерів, аграрників в об’єднання як акціонерів елеваторної, логістичної інфраструктури і вже практично трансформуватися в кооператив. Проте, потрібен певний час — ще п’ять-десять років  — для зміни ментальності людей та розвитку акціонерної культури, щоб вони були готові інвестувати власні гроші в загальну справу та віддати в управління комусь частину свого активу. Адже що може об’єднати людей? Або спільна небезпека, або спільна вигода. На сьогодні небезпека вже багатьох об’єднала. На Волині я був ініціатором заснування громадської спілки «СПАС» (Самоврядна перша аграрна спілка). У чому сенс? 15 основних виробників домовилися про досить прості речі. Перше — про політику добросусідства. Друге — ми зафіксували межі. Третє — принцип НАТО: напад на одного означає напад на всіх».

Нагадаємо, що в рамках спецпроекту «Унікальний регіон» Євген Дудка поділився секретами ефективної побудови корпоративної культури та пояснив, чому за фермерськими кооперативами стоїть майбутнє українського агросектору.

Кейси   

17 квітня 2019 16:54

6 способів навчити дітей цінувати їжу й поважати фермерів, які її виробляють

821 млн людей на планеті гостро відчувають на собі проблему нестачі продовольства. Враховуючи актуальність боротьби з голодом у світі, варто навчити дітей поважати їжу і працю тих, хто її виробляє. Адже сільське господарство – це не просто робота, це мистецтво!

Про це повідомляє на своєму сайті ФАО.

Третина всього виробленого у світі продовольства втрачається або викидається у відходи. Одним із напрямків боротьби із голодом і нестачею води у світі ФАО вважає запобігання продовольчим втратам і псуванню харчової продукції. Це те, що може кожен, – не викидати їжу, не купувати зайвого, використовувати в готуванні залишки їжі. І цьому варто навчити своїх дітей.

Отже, пропонуємо 6 способів, як навчити дітей цінувати їжу і поважати світ, який стоїть за тим, що ми їмо.

Скорочуйте харчові відходи

Купуйте тільки ті продукти, які вам необхідні, навчіться любити непоказні фрукти й овочі, не виходьте за межі розумного у своїх порціях, розберіться з термінами придатності, правильно зберігайте продукти харчування, а нез’їдене перетворюйте на нові страви на завтра. Акцентуйте на цьому увагу дітей.

Підтримуйте місцевих виробників продовольства

Закуповуйте продукти на місцевих ринках і знайомтеся зі своїми фермерами. Ставши їхнім клієнтом, ви забезпечите їм визнання і повагу. Дайте зрозуміти дітям, що продукти харчування починають свій шлях на стіл із ферми.

Цінуйте майстерність виробника

Поясніть дітям, що сільське господарство – це не просто робота, це мистецтво. Поясніть дітям, що для виробництва продовольства потрібно дуже багато: насіння і ґрунт, вода і праця, захист і терпіння. Наприклад, для того щоб виростити один апельсин, потрібно 50 л води. Наші харчові переваги впливають на здоров’я планети і визначають майбутнє продовольства. Коли ми їмо, ми споживаємо природні ресурси і важку працю фермерів, бджіл і всіх тих, хто поклав їжу на нашу тарілку. Навчіть дітей цінувати їжу так, як би це був витвір мистецтва.

Переходьте на здоровіший, більш екологічно стійкіший раціон харчування

Наш організм працює за рахунок калорій і поживних речовин. Ми отримуємо енергію і підтримуємо здоров’я завдяки правильному харчуванню. Ми не звертаємо увагу на ту силу, яку їжа і харчування дають нашому організму. Необхідно пам’ятати, що їжа – це паливо. Занадто багато їжі, або занадто багато однієї і тієї ж їжі це може призвести до ожиріння, різних дефіцитів або захворювань, пов’язаних із раціоном харчування.

Розкажіть дітям, звідки береться їжа

Де ростуть ківі – на деревах чи кущах? Помідори – це фрукт чи овоч? Дізнавшись більше про продукти харчування, звідки вони беруться, коли настає їх сезон і що потрібно для їх виробництва, ми, разом з виявом поваги, розширюємо свої пізнання про те, що їмо.

Обговорюйте ці питання з дітьми і зі своїм оточенням

Віддаючи належне кожній страві, ми виявляємо повагу до фермерів, які виробили продукти, до, ресурсів, які на це потрібні були, і до людей, яким цього не дісталося. Повазі можна навчитися.

Завдяки цим правилам діти навчаться усвідомленому, здоровому і стійкому вибору харчових продуктів.

Landlord раніше повідомляв про те, що до 2025 року дві третини населення відчуватимуть нестачу води. ФАО вказує 4 напрямки для подолання кризи.

Агролайф   

17 квітня 2019 13:21

Кількість весняних опадів найменша за останні 15 років. Як позначиться це на врожайності зернових

За прогнозами, сумарні площі під зерновими культурами в Україні цього року дещо перевищать минулорічні, а стан перезимівлі озимих оцінюють як добрий. Проте оптимізм аграріїв щодо нового урожаю дещо зменшився внаслідок посушливої весни. Чи варто хвилюватися фермерам?

Про це розповіла, виступаючи на 16-й міжнародній конференції «Зерно Причорномор’я» експерт зернового ринку компанії «УкрАгроКонсалт» Єлизавета Малишко.

У новому сезоні аналітики прогнозують дещо нижчий експорт пшениці з Причорномор’я, ніж у сезоні 2018–2019. Це зумовлено тим, що за всіма оцінками, у 2019 р. виробництво зернових не досягне торішніх рекордних показників, а отже, і обсяги експорту з регіону скоротяться.

Читайте: Раптові неврожаї: прогноз швейцарського кліматолога для України

Останні кілька тижнів ринок обговорює проблему дефіциту вологи в південних областях України, який може негативно позначитися на врожайності зернових культур.

Щоб зрозуміти, наскільки серйозним є вплив браку опадів на майбутній урожай, аналітики компанії «УкрАгроКонсалт» проаналізували відхилення від тренду врожайності озимої пшениці, починаючи з 2006 року.

За словами Єлизавети Малишко, у січні – березні 2019 р. кількість опадів найменша за останні 15 років. Експерт навела дані, за два попередні роки з найбільшим дефіцитом вологи у ґрунті – за 2011 і 2014-й, відзначивши, що у 2014 р. урожайність була вищою за трендову, а в 2011-му – нижчою за трендову.

Тобто, як стверджують аналітики «УкрАгроКонсалт», брак опадів, який зараз спостерігається на початку року, не обов’язково позначиться на врожайності зернових.

«Треба дивитися на травневі опади, – пояснює Єлизавета Малишко. – Якщо в травні ми матимемо таку кількість опадів, як у 2011 році, то отримаємо урожайність, нижчу за трендову. Якщо опади будуть, як у 2014 році, то отримаємо урожайність, вищу за трендову».

Тобто, на думку експертів, треба уважно відслідковувати погодні умови в найближчі кілька тижнів, і тільки потім робити висновки.

Landlord раніше повідомляв про те, які перспективи України на глобальному ринку у 2019–2020 МР: на що можуть розраховувати країна в цілому й українські аграрії зокрема.

Фото на заставці: Володимир Мірненко

Новини   

17 квітня 2019 10:22

Побудова агробізнесу за принципами НАТО від Євгена Дудки

Як одна людина може змінити модель аграрного бізнесу цілого регіону — досвід засновника групи компаній «Вілія» Євгена Дудки.

Історії успіху   

Показати ще