Новини / Ринок землі     09 червня 2020 14:05

Світовий банк дає гроші для стимулювання інвестицій у агросектор

В рамках Угоди, яка набрала чинності, буде розроблено  600 комплексних планів просторового розвитку територій

Сьогодні, 9 червня, набирає чинності Угода про надання Україні фінансової підтримки програму «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України» за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Світового банку). Зокрема, протягом наступних чотирьох років заплановано розробити 600 комплексних планів просторового розвитку територій громад.

За словами міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова,  «забезпечення ОТГ комплексними планами просторового розвитку територій, дозволить більш ефективно реалізувати їх внутрішній потенціал».

Читайте: Переважне право на землю: чи можлива реалізація на практиці

Він нагадав, що згідно законопроекту № 2280 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель», який було прийнято у першому читанні, планується запровадити новий вид містобудівної документації на місцевому рівні, що є одночасно документацією із землеустрою.

Взяти участь у програмі та отримати субвенцію з державного бюджету для розроблення планів просторового розвитку зможуть виконавчі комітети рад ОТГ, які матимуть у своєму складі структурний підрозділ з питань містобудування та архітектури і забезпечені топографічними картами території ОТГ у масштабі 1:10 000 (у тому числі створеними в рамках цієї ж програми).

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що уряд затвердив екстериторіальність реєстрації земельних ділянок.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також