Новини    13 вересня 2017 10:48

Суд заарештував зерновий термінал Коломойського


Печерський районний суд Києва заарештував морський перевантажувально-складський зерновий комплекс «Бориваж» в Одеській області, що належить компанії «Агротермінал Логістик». Кінцевим бенефіціаром компанії є Ігор Коломойський. Про це йдеться в рішенні суду від 7 вересня.

Суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури в рамках кримінального провадження щодо 19 млрд грн рефінансування НБУ для «Приватбанку». Згідно з матеріалами справи, 1 серпня комплекс визнали речовим доказом у справі.

На думку слідства, актив могли придбати в результаті кримінального злочину, повідомляють «Порти України». Тому прокурор звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту для недопущення його відчуження.

Зерновий термінал «Бориваж» знаходиться в акваторії порту «Южний». За перший тиждень осені тут було перероблено найбільший обсяг зернових – 119 000 тонн. Загальна потужність перевалки терміналу складає 2 млн тонн зернових на рік. Початковий обсяг інвестицій в будівництво терміналу оцінювався в $ 100 млн.

Раніше Landlord повідомляв, що за 10-15 років в Україні можуть з’явитися морські порти, що спеціалізуватимуться виключно на перевалці зернових. Найімовірніше, основними тут можуть стати порти «Южний», Миколаївський, «Чорноморськ» і Одеський.

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...