Новини / Фінанси     03 вересня 2019 12:27

Суд стягнув борги з Агроінвестгруп: 265 млн грн на користь Ощадбанку

Господарський суд Одеської області ухвалив рішення про стягнення з ТОВ «Іст Оілс Україна» (група компаній «Агроінвестгруп») і поручителів понад 265 млн грн заборгованості на користь Ощадбанку.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Відзначено, що в переліку поручителів є й кінцевий бенефіціар Агроінвестгруп Микола Кучеренко. Після набрання законної сили рішення буде скеровано для примусового виконання.

За інформацією СБУ, Ощадбанк видав ТОВ Іст Оілс Україна у 2016–2017 рр. два кредити на суму $22,28 млн.

За повідомленням пресслужби Ощадбанку, за 4 роки банк отримав близько 7200 судових рішень на свою користь, стягнуто грошима і майном близько 7,07 млрд грн.

Читайте: Ураган Доріан знищує Багами: міністр сільського господарства виклав жахливі кадри зі свого будинку

Як відзначає видання, за інформацією правоохоронців, у період з жовтня 2018-го до січня 2019-го посадовці низки компаній групи Агроінвестгруп «за вказівками двох фактичних власників цієї групи» вивозили зернові ПАТ Аграрний фонд поза встановленими пунктами пропуску на тимчасово окуповану територію Донбасу. Там, через спеціально створених юридичних осіб, зерно перепродавали за значно завищеними цінами.

Агроінвестгруп висунуто підозру у фінансуванні тероризму.

Landlord раніше повідомляв про те, що група компаній «АгроІнвестГруп» припинила розраховуватися з кредиторами, а власники та керівництво підприємств, які входять до її складу, – переховуються. Гравці ринку припускають, що компанія на межі банкрутства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також