Новини / Фінанси     01 лютого 2019 11:39

АгроІнвестГруп заборгував $70 млн. Людей розпустили, а керівництво переховується

Група компаній «АгроІнвестГруп» припинила розраховуватися з кредиторами, а власники та керівництво підприємств, які входять до її складу, - переховуються. Гравці ринку припускають, що компанія на межі банкрутства.

Про це повідомляє Latifundist.

За інсайдерською інформацією видання, група компаній припинила розраховуватися з фінансовими установами, а її представники не виходять на зв’язок.

За попередніми оцінками, борги «АгроІнвестГруп» оцінюються в $70 млн.

ЧитайтеІспанські виробники лохини оголошують про банкрутство

Також компанії, які входять до складу холдингу, нібито розпустили персонал.

Група компаній обробляє 30 га земель на Одещині. У структуру входять 20 елеваторів. За інформацією ресурсу YouControl, власником холдингу є Микола Кучеренко.

Landlord раніше публікував думку фінансового директор Mriya Farming Тоні Хулса, який відверто розповів про те, як європейським інвесторам вдалося врятувати український агрогігант «Мрію» та перетворити його із банкрута в прибуткове підприємство.

Вже з лютого 2015-го контроль над активами перейшов до кредиторів — європейських та американських інвесторів, які призначили новий менеджмент. У вересні 2016 року «Мрія» опублікувала умови реструктуризації боргового портфелю, який становив близько $1,1 млрд. А нещодавно, у вересні 2018-го інвестиційна компанія SALIC із Саудівської Аравії повідомила про придбання холдингу за $242 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також