Новини    21 лютого 2022 12:35

STEFES. Україна – Ліхтенштейн: об’єднані успіхом

Історія успіху з Ліхтенштейну

Агроінженер із Крефельда Герберт Штефес заснував акціонерне товариство ДДЕ ФАРМ 17 січня 1997 року, про що зроблено відповідний запис у торговому реєстрі. Він зосередився на розвитку, виробництві та реалізації засобів захисту рослин та добрив, спеціально орієнтованих на потреби сільгоспвиробників. У перший фінансовий рік компанія досягла свого першого скромного обороту в розмірі близько 300 000 швейцарських франків. Проте через постійне розширення асортименту продукції це швидко змінилося. Завдяки річним темпам зростання, що значно перевищували середні, позицію на міжнародному рівні було зміцнено, і було закладено основу для подальшого зростання. ДДЕ ФАРМ АГ зарекомендувала себе як респектабельний постачальник, особливо на зростаючому ринку агрохімікатів в Україні. З 1 січня 2007 року Герберт Штефес пішов на заслужену пенсію та передав керівництво компанією своїй давній помічниці, пані доктору Валентині Потаповій. Під її керівництвом ДДЕ ФАРМ АГ продовжила значне зростання, тому сьогодні оборот обчислюється двозначним числом мільйонів. Крім того, було відточено профіль компанії. Сьогодні ДДЕ ФАРМ АГ сприймається як інноваційна, орієнтована на майбутнє та на клієнтів компанія, яка забезпечує успіх сільгоспвиробників у підвищенні якості та врожайності. Керівництво, співробітники та клієнти ДДЕ ФАРМ АГ відзначать розвиток та 25-річчя компанії святкуванням у Мальбуні.

Cьогодні група компаній «Штефес» добре відома в Україні. Засоби захисту рослин, що виробляє і реалізовує «Штефес», дали змогу тисячам українських аграріїв зберегти та зібрати мільйонні врожаї, примножити свої статки. Популярності компанії сприяла не лише якість її продуктів, а й наполегливість, далекоглядність і харизма її засновника, Герберта Штефеса, який у буремному 1993 році провів досліди новітніх ЗЗР і зареєстрував їх в Україні. Згодом, з його легкої руки, в 1997 році у Ліхтенштейні було створено виробничу компанію ДДЕ ФАРМ АГ, яка наразі входить до складу групи компаній «Штефес» і займається розробкою та виробництвом пестицидів під брендом STEFES.

З нагоди 25-річчя ДДЕ ФАРМ АГ ми спілкуємося з Валентиною Потаповою, яка в 2007 році очолила групу компаній «Штефес» і нині продовжує справу життя Герберта Штефеса.

Раніше Landlord повідомляв, як компанія «Штефес» допомагає фермерам збільшити прибутковість бізнесу

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...