Новини / Фінанси     19 січня 2019 16:36

США, Швейцарія та Бельгія. Найбагатші домогосподарства світу (ІНФОГРАФІКА)

Понад $170 тис. на рік заробляють найбагатші домогосподарства світу. Найбільша їхня кількість – у США. При цьому рівень доходів не суттєво впливає на загальний бюджет родини чи господарства. Важливими факторами є наявність власного житла, заощадження, цінні папери та акції.

Інфографіку підготував ресурс HowMuch.

Так, найбагатші домогосподарства в Сполучених Штатах, Швейцарії, Бельгії, Японії та Швеції. Їхній дохід на рік становить:

  1. США – $176 тис.
  2. Швейцарія – $128,4 тис.
  3. Бельгія – $104 тис.
  4. Японія – $97,5 тис.
  5. Швеція – $90,7 тис.
  6. Нідерланди – $90 тис.
  7. Канада – $85,7 тис.
  8. Об’єднане Королівство Великої Британії – $83,4 тис.
  9. Люксембург – $74,1 тис.
  10. Данія – $73,5 тис.

Читайте: Що гірше – посуха чи торнадо: найдорожчі природні катастрофи США (ІНФОГРАФІКА)

При цьому експерти наголошують: не в кожній країні рівень багатства домогосподарства залежить від доходу. Наприклад, громадяни Люксембургу мають середній дохід у розмірі $41,3 тис, однак при цьому річний бюджет домогосподарств на $100 тис. менший, ніж в американців з рівнем доходів у $44 тис. на рік. А в норвежців узагалі з рівнем доходів у $35,7 тис. на рік середній бюджет домогосподарства становить усього $20,3 тис. Експерти стверджують: більшість коштів зберігається на ощадних рахунках.

Крім того, економісти зазначають: не варто заздрити американцям. Адже такі доходи домогосподарств визначають мільйонери та мільярдери, які й «роздувають» ці показники. Більшість родин далеко не можуть дозволити собі сімейні бюджети в понад $170 тис. на рік.

Як раніше повідомляв Landlord, в Україні частка людей, які живуть у крайній бідності, в 10 разів менша, ніж у найбагатшій країні – США. Серія карт, створених за найсвіжішими даними Світового банку, наочно демонструє, наскільки відрізняється рівень бідності між континентами, а також у різних світу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також