Новини    04 жовтня 2018 15:10

Спрощено процедуру ліцензування для малих виноробів


Затверджена форма та порядок подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства для малих виробництв виноробної продукції. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України. За інформацією Мінагрополітики, нова процедура повинна спросити отримання ліцензії для малих виробників виноробної продукції.

Як раніше повідомляв LANDLORD, наразі для отримання такого дозволу, необхідно 140 дозвільних документів.

«Так, раніше малому виробнику для отримання ліцензії потрібно було разом з іншими документами подати атестат виробництва, підготовка якого займала додатковий час. З прийняттям цієї постанови виробнику замість атестації виробництва потрібно подати до Держпродспоживслужби відповідну декларацію, де зазначається наявність у нього необхідного устаткування для виробництва виноробної продукції. Після цього ДФС в термін, передбачений чинним законодавством, надасть йому ліцензію на власне виробництво», – завили в МінАПК.

Та додали, що спрощення процедури отримання ліцензії забезпечить розвиток малого бізнесу у галузях садівництва, бджільництва та виноградарства, дозволить зменшити монополізацію винного ринку та розширити випуск якісної української конкурентоспроможної продукції, зацікавить сільськогосподарські підприємства у відновленні та розширенні виноградників, насаджень плодово-ягідних культур, збільшення кількості бджолосімей.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...