Новини / Фінанси     04 серпня 2019 08:38

Співвласники групи компаній ПАЕК розділили бізнес

Співвласники групи компаній ТОВ «СП «Південна Аграрно-Експортна Компанія» (ПАЕК) Юрій Кормишкін та Ростислав Данильченко розділили бізнес між собою і продовжуватимуть розвивати його кожен самостійно.

Про це повідомляє АгроЮг.

Бізнес-партнерство Юрія Кормишкіна і Ростислава Данильченка тривало 10 років. За цей період земельний банк компанії ПАЕК, основна діяльність якої полягає у вирощуванні зернових, зернобобових і олійних культур, зріс до 65 тис. га.

Читайте: Agromino купує агропромислову компанію Resilient за 13 млн євро

Юрій Кормишкін підтвердив інформацію про поділ бізнесу, пояснивши, що в партнерстві з Ростиславом Данильченком вони вже досягли глобальних цілей, які ставили перед собою, і тепер кожен із них має своє бачення «вектора розвитку підприємств».

«Тому після довгих обговорень ми прийняли єдино правильне рішення – розділити активи і продовжувати працювати окремо, кожен у своєму напрямку. При цьому, щоб виключити непотрібні плітки і домисли, зазначу, що процес поділу бізнесу проходить мирно і жодним чином не впливає на наші дружні відносини з Ростиславом», – відзначив Юрій Кормишкін.

Наразі відбувається процес поділу активів компанії. Повідомляється, що компанія ПАЕК залишається у сфері впливу Юрія Кормишкіна. Частина підприємств, які входили до групи компаній, переходить у власність Ростислава Данильченка.

Landlord раніше повідомляв про те, що МХП закриває Снятинську птахофабрику.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також