Новини    19 травня 2022 12:34

Сьогодні Сенат США повторно голосуватиме за пакет підтримки України у розмірі $40 млрд

Сьогодні ввечері за київським часом Сенат США повторно розгляне виділення допомоги понад 40 мільярдів доларів екстреного фінансування для підтримки українського народу та захисту глобальної демократії

Сьогодні, 19 травня, о 18:30 за київським часом Сенат США розпочне повторне голосування щодо законопроєкту, в якому передбачено надання додаткового пакета допомоги Україні, повідомляє пресслужба Сенату у Twitter.
Раніше  сенатор-республіканець США від штату Кентуккі Ренд Пол заблокував прискорене ухвалення законопроєкту.
“Якщо Україні буде надана така допомога, загальний обсяг нашої допомоги цій країні зрівняється з військовим бюджетом Росії, ці гроші у нас під ногами не валяються, нам доведеться брати їх у борг у Китаю, щоб потім направити в Україну”, – заявив сенатор Пол.
Зокрема він наполягав,  щоб до законопроєкту додали пункт про запровадження контролю спеціальним генеральним інспектором за грошима та зброєю, які США надсилають Україні.

Довідка. Президент США Джо Байден наприкінці квітня запросив у Конгресу виділення на Україну додаткових $33 млрд, основна частина з яких розрахована на оборону країни. Однак законодавцями був збільшений запит президента і наразі розмір пакета допомоги складає майже $40 млрд.

Нагадаємо, Байден разом з європейськими партнерами шукає шляхи експорту продовольчих товарів з України, котрі дуже важливі для стабілізації цін у світі.

Марковська Катерина

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...