Новини / Техніка     25 вересня 2021 17:30

Швейцарська Stadler побудує два заводи в Харкові

Це подарує додаткові 4 тис. робочих місць

Швейцарська компанія Stadler побудує в Харкові два заводи на 4 тис. робочих місць.

“6 жовтня буде підписано договір зі швейцарською компанією Stadler. Після підписання документа міськрада розпочне переговори з фірмою, щоб “Електроважмаш” став одним із суміжних підприємств компанії”, – заявив в. о. міського голови Харкова Ігор Терехов.

У рамках співпраці зі Stadler заплановано закупити 30 приміських електропоїздів виробництва цієї компанії для Києва, ще 30 будуть розподілені між Харковом і Дніпром. Співпраця також передбачає локалізацію виробництва Stadler в Україні. Також трамвайний парк через чотири роки буде повністю оновлений.

На сьогодні в Україні тестується електропоїзд Stadler Flirt, а Харкову компанія надала трисекційний трамвай для експлуатаційних випробувань.

Довідка. Швейцарська компанія Stadler випускає трамваї, потяги для залізниці та метрополітену.

Наприкінці серпня Міністерство інфраструктури, АТ “Укрзалізниця” і Stadler CIS AG, Stadler Rail AG (Швейцарія) та Швейцарське агентство зі страхування експортних ризиків SERV підписали Меморандум про взаєморозуміння, який визначає засади співпраці та механізм спільної роботи сторін з питань розвитку сектору залізничного транспорту в Україні.

Серед номенклатури продукції заводу “Електроважмаш” – тягове електрообладнання для залізничного та міського транспорту.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що в рамках данського проєкту на Рівненщині будують молокопереробний завод. 

Джерело: Інтерфакс

Владислава Михайленко, Landlord

Читайте також