Новини / Ринок землі     15 січня 2019 16:18

Що з мораторієм? Президент досі не підписав закон про продаж сільгоспземель

Сьогодні у ВР розпочалися пленарні засідання і погоджувальні ради, з якими аграрії пов’язують вирішення питання щодо мораторію на продаж земель сільгосппризначення. Наразі в комітетах мають розглянути дві постанови про відхилення рішення щодо заборони на продаж, прийнятого Радою 20 грудня.

Коментар Андрія Парубія з цього приводу публікує AgroPolit.com.

Спікер Парламенту відзначив, що Верховна Рада має розглянути дві зареєстровані постанови, які блокують підписання закону про продовження мораторію на землю ще на рік (до 1 січня 2010 р.). Отже, він і досі не може його підписати і передати на розгляд президентові.

ЧитайтеВтілення технологій, стилю та безпеки — новий Toyota RAV4

«Шум, піднятий довкола прийняття цього закону, – це швидше була пропаганда.  Тим не менше він  проголосований.  Як  тільки  постанови пройдуть розгляд комітетів, я поставлю  їх  на розгляд  парламенту.  Сподіваюся, що  це буде цього тижня», – наголосив  підсумував Андрій Парубій.

Як Landlord повідомляв раніше, депутати від БПП внесли в парламент дві постанови про скасування мораторію на продаж землі і таким чином заблокували підписання закону про його продовження.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також