Новини / Рослинництво     18 лютого 2020 14:40

Що буде з ціною на сертифікацію насіння – Євген Ігнатенко

Підвищення розцінок на сертифікацію насіння наразі не на часі. Їх переглядатимуть лише після обговорення з аграріями.

Про це повідомив Євген Ігнатенко, директор ДП «Центр сертифікації експертизи сільськогосподарської продукції» під час «Насіннєвого форуму-2020», який проходить сьогодні в Києві, передає кореспондент Landlord.

Як заявив Євген Ігнатенко, якщо ДП «Центр сертифікації експертизи сільськогосподарської продукції» матиме наміри переглянути ціни, аграріїв обов’язково попередять перед початком сезону сертифікації. Діюча цінова політика сформована на початку 2017 року.

Читайте: Зерно, бобові та насіння: на чому заробляють топ-аграрії

Наразі ДП «Центр сертифікації експертизи сільськогосподарської продукції» – це госпрозрахункове державне підприємство, яке формує ціни і 20% виручки направляє на акредитацію власних лабораторій. У  складі ДП є інспектори, які мають право відбирати проби для сертифікації насіння. Підприємство має 11 акредитованих лабораторій на території України, які надають послуги у сфері сертифікації насіння. Незабаром акредитують ще дві лабораторії – Дніпровську філію та  Харківську філію.

Нещодавно ДП сертифікувало випробувальному лабораторію в місті Києві, яка надає послуги з випробування насіння та сільськогосподарської продукції.

Як раніше повідомляв Landlord, у Китаї створюють силіконову долину насіння.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також