Новини / Аналітика     18 червня 2019 17:05

Серія агроконтрастів: посіви кукурудзи у США різко відстають від минулорічних

Посівну кукурудзи у США завершено на 92%, сої – на 79%. Розвиток сільгоспкультур на американських полях продовжує різко відставати від минулорічного, і якщо холодні умови триватимуть, то розрив зростатиме.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Карен Браун зібрала фото полів зі штатів Іллінойс, Індіана, Небраска, Огайо, де під кукурудзу зазвичай відводять значні площі.


Фермери відзначають, що умови для кукурудзи знизилися на цьому тижні у штатах Іллінойс і Дакота, але зросли в Небраска та Айова.

Також Карен Браун публікує нові фото посівів сої. На полях штату Небраска 25% сої було посіяно 16 травня, а решта 75% – 7 червня. У штаті Індіана соєві боби посіяли нарешті 14 червня, тоді як минулого року – 26 квітня!

Більшість виробників повідомляють, що посіви сої в цілому виглядають трохи краще, ніж кукурудза, але вони серйозно відстають від нормального розвитку.


Як повідомляв Landlord, негода дуже затримала посівну кампанію у США, при цьому багато засаджених полів довелося пересівати. Проте процес пересівання кукурудзи також проходив з великими труднощами.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також