Новини    23 квітня 2021 12:01

Сергія Тимошенка призначено генеральним директором MAS Seeds

Призначення пов’язано з розширенням присутності ТОВ «МАС СІДС Україна» на українському ринку насіння

Компанія «МАС СІДС Україна» призначила на посаду генерального директора Сергія Тимошенка. Призначення відомого менеджера на керівну посаду пов’язане зі зростанням присутності MAS Seeds на українському ринку насіння. Про це повідомили у прес-службі компанії.

«MAS Seeds закінчує сезон зростанням продажів насіння на 12% у порівнянні із попереднім роком, не дивлячись на низький попит на гібриди кукурудзи із середньопізнім ФАО та спад у високоолеїновому сегменті соняшнику. Маючи вагомий досвід у маркетингу, R&D та виробництві, Сергій Тимошенко у якості керманича допоможе компанії MAS Seeds зайняти гідне місце на українському ринку насіння та отримати належне визнання продуктів компанії серед українських фермерів», – прокоментували у прес-службі ТОВ «МАС СІДС Україна».

Сергій Тимошенко розпочав свою кар’єру в компанії Syngenta у 2002 році, де до початку 2019 року пройшов шлях від менеджера з розвитку продуктів до керівника напрямку олійних культур та керівника з розробки нових рішень по соняшнику для східноєвропейських країн, отримавши великий досвід роботи на українському та міжнародному ринках насіння.

З січня по липень 2019 року Сергій працював на посаді комерційного директора у компанії «Укролія».

З серпня 2019 року по квітень 2021 року обіймав посади директора з розвитку та директора з маркетингу у компанії Euralis/Lidea.

З 19 квітня 2021 року Сергій Тимошенко очолив компанію ТОВ «МАС СІДС Україна» у якості генерального директора компанії.

ЧитайтеБразильська посуха підвищила ціни на кукурудзу в Україні до $260/т

MAS Seeds є дочірньою компанією великого агропромислового кооперативу MAISADOUR Group на південному заході Франції з річним торговельним оборотом у 1,4 млрд євро. Діяльність компанії зосереджується на трьох основних напрямках: селекція гібридів, виробництво насіння та комерціалізація. Як один із провідних європейських виробників гібридного насіння, компанія володіє 25 000 га виробничих потужностей, що становить 2,5 мільйона мішків насіння (кукурудза, соняшник, озимий ріпак, люцерна, сорго, зернові та корми). При цьому виробничі потужності зосереджені у Франції, Іспанії, Італії та Україні.

MAS Seeds Україна із більше ніж 150 співробітниками та власним заводом з доробки насіння з потужністю виробництва в 1 млн посівних одиниць на рік, є однією із основних філій Групи та реалізує всі напрямки насінництва – від селекції та дослідження адаптації гібридів до умов України у власних R&D центрах до виробництва гібридного насіння кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку та сортів люцерни. Крім того, компанія розвиває напрямки супроводження посівів та моніторингу та аналізу польових операцій за допомогою агро-цифрового додатку Agrotempo.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що MAS Seeds інвестує в інноваційну цифрову платформу TARANIS.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...