Новини    19 квітня 2019 17:22

MAS Seeds інвестує в інноваційну цифрову платформу TARANIS

10 квітня 2019 року в головному офісі компанії MAS Seeds, що розташований на базі «Терміналі «Z», відбулося підписання меморандуму про співпрацю між компаніями MAS Seeds та Innovation Agro Technologies. Метою меморандуму про співпрацю між компаніями є впровадження проекту TARANIS – міжнародної агротехнологічної платформи, яка пропонує комплексні інструменти для максимально ефективної реалізації управлінських рішень в агробізнесі.

Генеральний директор MAS Seeds Україна Ромен Дестйо заявив:

«Для компанії MAS Seeds Україна співпраця з Innovation Agro Technologies – це дуже важливий крок в реалізації нашої стратегії MAS SEEDS 2026. Разом з TARANIS компанія MAS Seeds  робить великий інноваційний прорив у сфері цифрових  агротехнологічних рішень. Дякуючи технології штучного інтелекту, ми зможемо краще розкрити генетичний потенціал наших гібридів кукурудзи та соняшнику. Реальна прибавка до врожайності гібридів MAS Seeds, що була отримана в  перших виробничих посівах з TARANIS в 2018 році склала 20 ц/га для кукурудзи та 7 ц/га для соняшнику.

Хочу зазначити, що ми вже маємо в своєму арсеналі цифровий сервіс Mas-Pilot, який добре себе зарекомендував як інструмент підтримки агротехнологічних рішень  для наших клієнтів. Mas-Pilot – це інструмент, що дозволяє контролювати весь період вегетації гібридів MAS Seeds, аналізувати  метеорологічні  дані, надавати рекомендації щодо дати посіву гібридів кукурудзи та соняшнику. Mas-Pilot  працює на основі  бази даних одного з лідерів на світі по роботі з метеоданими, компанії IBM. Це дає нам суттєву перевагу в отриманні дуже точних та надійних метеоданих, значно  зменшуючи ризики втрати урожаю. TARANIS та Mas-Pilot вдало доповнюють один одного, надаючи нам максимально достовірну інформацію для прийняття вірних операційних рішень.

Компанія MAS Seeds – єдина міжнародна насіннєва компанія, що отримала право на дистрибуцію продуктів   Innovation Agro Technologies  в Україні для кінцевих споживачів. Ми впевнені, що в майбутньому ми допоможемо впровадити TARANIS на полях усіх наших клієнтів.

Євген Кугук, генеральний директор Innovation Agro Technologies зазначив:

«Співпраця з міжнародною насіннєвою компанію на території України для нас є неабияким досягненням і це потребує великої відповідальності і якісного супроводу. Але ми до цього готові! Ми за допомогою цифрової платформи TARANIS зможемо попереджувати про всі можливі ризики на стратегічно важливих ділянках гібридизації. Наші запатентовані технології по фотофіксації та технології штучного інтелекту дозволяють оцінити наявність видової складової бур’янів, визначити місця можливої нестатку поживних речовин, оцінити ураженість рослин хворобами та популяцію і щільність шкідників, тим самими запобігти загибель рослин, зменшенню урожайності та погіршенню якості насіння. Також на стадії появи перших сходів можна  оперативно оцінити відсоток схожості рослин на полі та вчасно прийняти рішення для пересіву певних ділянок. Всі ці заходи дозволяють господарствам збільшувати прибуток за рахунок вчасного реагування та оперативного прийняття рішень. На сьогоднішній момент це ключ до успішного бізнесу.

TARANIS це продукт для прийняття управлінських рішень, це платформа сучасного підходу до ведення сільського господарства та комплексного аналізу великого обсягу цифрової інформації, за рахунок наявності штучного інтелекту, який постійно самонавчається.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...