Новини / Рослинництво     25 червня 2021 13:01

Сергій Тимошенко: MAS Seeds — компанія з великим потенціалом до зростання

Новий генеральний директор «МАС СІДС Україна» провів першу пресконференцію та розповів про конкурентні переваги компанії

Сільське господарство радикально змінюється з появою нових технологій, автоматизації та селекційних методів, завдяки яким збільшується виробництво сільськогосподарських культур. Щоб нагодувати майбутні покоління, методи ведення сільського господарства мають бути більш сталими, що ставить нові виклики перед усіма учасниками виробництва.

Про це розповів Сергій Тимошенко, який з 19 квітня 2021 року обіймає посаду генерального директора компанії «МАС СІДС Україна».

«MAS Seeds — гнучка компанія з великим потенціалом до зростання, яка сьогодні застосовує стратегію щодо забезпечення сталого сільського господарства в усіх сферах своєї діяльності — від R&D, маркетингу, виробництва, комерціалізації до підтримки клієнтів», — підкреслив він.

Зокрема, в арсеналі компанії наразі представлені:

  • гібриди кукурудзи та соняшнику, включно з органічним насінням, адаптовані до змін клімату;
  • диверсифікований насіннєвий портфель, який в Україні представлений ріпаком, люцерною, сорго, а в майбутньому й іншими затребуваними серед українських аграріїв культурами, розроблений для стійкої сівозміни та захисту ґрунту;
  • рішення для обробки насіння, що містять біостимулятори, нешкідливі для навколишнього середовища;
  • технології цифрового сільського господарства та нові технології для оптимізації вирощування сільськогосподарських культур: AGROPLUS (для сталого вирощування польових культур і поліпшення якості ґрунту) та NUTRIPLUS (для кормової автономії молочних ферм).

У свою чергу в пресслужбі компанії розповіли: «MAS Seeds закінчила сезон зростанням продажів насіння на 12% у порівнянні з попереднім роком, незважаючи на ринкову ситуацію з низьким попитом на гібриди кукурудзи із середньопізнім ФАО та спадом продажів у високоолеїновому сегменті соняшнику. Маючи вагомий досвід у маркетингу, R&D та виробництві, Сергій Тимошенко як керманич допомагає MAS Seeds зайняти гідне місце на українському ринку насіння та отримати належне визнання продуктів компанії серед українських фермерів».

ЧитайтеЯкою буде практика розгляду земельних спорів у господарських судах

MAS Seeds є дочірньою компанією великого агропромислового кооперативу MAÏSADOUR Group на південному заході Франції з річним торговельним оборотом в 1,4 млрд євро. Як один із провідних європейських виробників гібридного насіння компанія має 25 000 га виробничих потужностей, що зосереджені у Франції, Іспанії, Італії та Україні. Загалом компанія присутня в 50 країнах Європи, Африки, Азії та Америки. «MAS Seeds Україна» із більше ніж 150 співробітниками має власний завод з доробки насіння з потужністю виробництва в 1 млн посівних одиниць на рік та реалізує всі напрями насінництва: селекція та дослідження адаптації гібридів до умов України; виробництво та постачання гібридного насіння кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку та сортів люцерни; супроводження посівів регіональними представниками; моніторинг та аналіз польових операцій за допомогою агроцифрового додатка Agrotempo.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Сергія Тимошенка призначено генеральним директором MAS Seeds

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також