Новини / Політика     28 травня 2022 14:29

Сенатори США зареєстрували резолюцію, яка засуджує росію у використанні голоду як зброї

Резолюція зареєстрована сенатом покликана, щоб притягнути до відповідальності винних за штучно створений голод серед мирного населення

Сенатори США об’єдналися, щоб оголосити двопартійну резолюцію, яка засуджує використання голоду як інструменту війни, а також визнає вплив конфлікту на глобальну продовольчу безпеку та голод.

Резолюцію прийняли через те, що вторгнення Росії в Україну поставило мільйони людей у ​​всьому світі під загрозу голоду, повідомляється на сайті сенатора штату Орегон.

“Кожній людині потрібна їжа, щоб вижити. Проте в надто великій кфлькості країн, таких як Ємен, Сирія та Ефіопія, навмисне позбавлення продовольства є зброєю проти цивільного населення”, – сказав сенатор Ріш.

У резолюції зазначається, що Сполучені Штати мають інструменти та ресурси  та ресурси для боротьби з глобальним голодом. США також має потенціал притягнути до відповідальності тих, хто використовує голод як зброю в конфлікті.

“Вкрай важливо, щоб ми використовували всі наявні в нашому розпорядженні інструменти, щоб надати продовольчу допомогу населенню, яке так відчайдушно її потребують. Ця двопартійна резолюція підтверджує засудження Сенатом використання голоду як зброї у війні та змушує адміністрацію визначити пріоритетність зусиль у цьому напрямку”, – зазначив один з сенаторів.

Загалом резолюція закликає Білий дім:

  • визначити пріоритетом дипломатичні зусилля із виявлення та вирішення випадків, коли голод і навмисне позбавлення їжі використовуються як зброя в час війни;
  • продовжувати зусилля щодо подолання серйозної продовольчої безпеки шляхом гуманітарного реагування, зокрема надавати продовольчу допомогу країнам, що її потребують;
  • зробити так, щоб використання голоду як зброї війни підпадало під дію інструментів, що передбачають відповідальність  осіб, урядів, правоохоронних органів, організацій.

Сенатор Янг наголосив: “У будь-якому збройному конфлікті найбільше страждають невинні цивільні. Цією резолюцією ми чітко даємо зрозуміти, що навмисне погіршення умов шляхом блокування постачання життєво важливих продуктів харчування є неприйнятним. Ми повинні використовувати всі інструменти, які у нас є, щоб притягнути тих, хто вчиняє такі дії до відповідальності”

Нагадаємо, нафта продовжує дорожчати через обмежену пропозицію та очікуване зростання попиту.

Марковська Катерина

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також