Новини    09 липня 2018 18:14

Розгляд 10 аграрних законопроектів у Верховній Раді перенесли на 10 липня


Під час засідання погоджувальної ради ухвалено рішення розглянути парламентом 10 аграрних законопроектів 10 липня. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко.

«Під час свого виступу висловив подяку від нашого аграрного Комітету за перенесення розгляду блоку аграрних законопроектів № 5448-д, 8450, 6490-д, 7060, 6049-д, 4532, 6673, 8121, 8171 та 6527-д на 10 липня (вівторок)», – написав він

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, 5 липня народні депутати мали розглянути низьку аграрних законопроектів, але не встигли.

«Важливо зазначити, що частина перелічених законопроектів є євроінтеграційними. Отже, їх невідкладний розгляд і прийняття Верховною Радою є надзвичайно важливим аспектом в рамках євроінтеграційного курсу України. Інші перелічені законопроекти стосуються стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, удосконалення земельного законодавства, а також розвитку бурякоцукрової галузі», – наголосив Олександр Бакуменко.

Він також закликав голів депутатських фракцій та груп з проханням підтримати завтра ці законопроекти під час їх розгляду у сесійній залі.

Зокрема «під купол» завтра винесуть такі проекти законів:

№ 5448-д – «Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

№ 4532 – «Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру».

6490-д – «Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств

№ 6527-д – «Проект Закону про сільськогосподарську кооперацію».

№ 8121 – «Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству»

№ 7060 – «Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності».

№6049-д – «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

№ 8450 — Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів, що закладено в дорожню карту євроінтеграційних законопроектів);

№ 8171 — Про основні засади державної аграрної політики;

№ 6673 — Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур.

Ще немає новин у цій стрічці ...