Новини / Політика     10 червня 2020 18:10

Роман Лещенко призначений головою Держгеокадастру

На новій посаді уповноважений президента із земельних питань має запровадити реформу державної реєстрації земельних ділянок

Уряд призначив уповноваженого президента Романа Лещенко на посаду голови державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр). Символічно, що про це на своїй сторінці facebook повідомив колишній очільник служби Денис Башлик.

Він зазначив, що набула чинності постанова уряду про реєстрацію земельних ділянок за принципом екстериторіальності. І саме сьогодні, 10 червня, розпочато пілотний проект тривалістю 2 роки за який реєстрація землі повинна докорінно змінитися.

Читайте: Переважне право на землю: чи можлива реалізація на практиці 

Зокрема, передбачено скорочення реєстрації земельної ділянки з 14 до 7 робочих днів, реалізація принципу екстериторіальності при наданні відповідної послуги, усунення причин, які зумовлюють необхідність неодноразових звернень заявників.

Крім того, постановою удосконалюється механізм виправлення помилок у відомостях Державного земельного кадастру, зокрема, шляхом надання повноважень сертифікованим інженерам-землевпорядникам щодо відповідного виправлення, у тому числі помилок щодо місця розташування земельних ділянок, які виникли до 1 січня 2013 року (при перерахунку із однієї системи координат в іншу).

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про призначення Тараса Качки заступником голови ради IGC.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також