Новини / Трейдинг     21 січня 2020 15:25

Рісойл-Херсон перемогла в конкурсі на концесію херсонського порту

Планами стосовно управління портом компанія-переможець обіцяє поділитися після офіційного оголошення підсумків конкурсу про передачу в концесію майна "Херсонський морський торговельний порт".

Про це повідомляє АгроЮг.

Компанія «Рісойл-Херсон» перемогла в конкурсі щодо передачі в концесію морського порту в місті Херсон. Про перемогу в конкурсі журналістам повідомив  Шота Хаджішвілі, керівник компанії RISOIL S.A., що є співзасновникам українського підприємства “Рісойл-Херсон”.

Шота Хаджішвілі пообіцяв розкрити деталі стосовно планів управління морським портом відразу після офіційного оголошення підсумків конкурсу.

Оприлюднення результатів конкурсу може відбутися до кінця цього тижня, сказав Райвіс Вецкаганс, в.о. голови Адміністрації морських портів України.

Читайте: Відвантаження зернових через морські порти України скоротилися вдвічі

Як відомо, компанія “Рісойл-Херсон” є консорціумом компаній: Georgian Industrial Group (Грузія) та RISOIL S.A. (Швейцарія). Грузинські акціонери мають 60%, швейцарські 40% компанії “Рісойл-Херсон”.

Landlord раніше повідомляв, що Адміністрація морських портів України пообіцяла на 2020 рік вп’ятеро знизити тарифи на перепустки в порти.

 

Читайте також