Новини    29 березня 2018 09:52

«Ріола-Модуль ЛТД» побудує зерновий термінал в Маріуполі


Відкриті торги на генпідряд з будівництва спеціалізованого перевантажувального комплексу зернових вантажів на території Маріупольського морського порту виграв зареєстрований в Київській області будівельно-монтажний холдинг ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД». Про це повідомляють «Порти України».

Замовником робіт є ДП «Маріупольський морський торговельний порт» (ММТП), сума контракту становить 173,825 млн грн без урахування ПДВ.

Тендер на будівництво перевантажувального комплексу в Маріупольському порту був оголошений в кінці січня. Торги, в яких взяло участь також ТОВ «Лакоса», відбулися 21 березня. Перемогу ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» забезпечила різниця в 300 тис. грн між пропозиціями учасників.

Планується, що договір з компанією-переможцем ММТП укладе в середині квітня 2018 року.

Кабінет міністрів на засіданні 11 січня 2018 року затвердив скоригований проект будівництва спеціалізованого перевалочного комплексу зернових вантажів на території Маріупольського морського порту на проспекті Луніна, 99, в Приморському районі міста.

Проект передбачає будівництво 10 силосів для зберігання зерна ємністю по 5,7 тис. тонн, двох оперативних силосів по 500 тонн, прикордонної галереї, сировинної лабораторії, станції розвантаження автомобільного та залізничного транспорту.

Завдяки терміналу, обсяг перевалки зернових в порту зросте на 1 млн тонн, тут одночасно зможе зберігатися 57 тис. тонн вантажу.

Загальна кошторисна вартість за проектом в цінах на жовтень 2017 року становить 467,385 млн грн. Побудувати зерновий спецкомплекс планується за 15,5 місяців.

ДП «ММТП» є єдиним портовим оператором Маріупольського морського порту. Порт розташований в північно-західній частині Таганрозької затоки Азовського моря, в 14 милях від входу в затоку. Акваторія порту включає внутрішній і зовнішній рейди. Кількість вантажних причалів – 18, довжина вантажного причального фронту – 3,657 км.

ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» – базова організація будівельної групи RIOLA. Заснована в 1994 році. За даними Держреєстру, кінцевим бенефіціаром ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» є Володимир Духович.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...