Новини    11 серпня 2022 14:47

рф окупувала українські території з корисними копалинами на понад $12 трлн – The Washington Post

В Україні є джерела 117 зі 120 найбільш широко використовуваних мінералів і металів

росія в Україні отримала контроль над родовищами енергоресурсів, металів та мінералів вартістю щонайменше $12,4 трильйона.

Про це повідомляє The Washington Post.

“Крім 63% вугільних родовищ країни, москва захопила 11% нафтових родовищ, 20% родовищ природного газу, 42% металів і 33% родовищ рідкоземельних та інших критичних мінералів, включаючи літій”, – йдеться у повідомленні.

У разі анексії рф окупованих територій, Україна  назавжди втратить доступ до майже двох третин своїх родовищ, включаючи сховища природного газу, нафти та рідкоземельних мінералів, необхідних для деяких високотехнологічних компонентів.

“Українські енергетичні родовища, метали та мінерали вартістю щонайменше 12,4 трильйона доларів зараз знаходяться під контролем росії”, – вказує WP.

Довідка. Україна має одні з найбільших у світі запасів титанової та залізної руди, родовища літію, а також величезні родовища вугілля, сумарна вартість їх складає десятки трильйонів доларів.

Нагадаємо, Саудівська Аравія погодилася збільшити щоденний видобуток нафти.

Раніше через країни Близького Сходу за участю російських окупаційних військ пройшли 87 суден-зерновозів із викраденим зерном з України. 

Марковська Катерина

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...