Новини    25 жовтня 2018 10:01

Рентабельність виробництва молока падає через ріст фальсифікату


Через збільшення кількості фальсифікату, рентабельність виробництва молока в Україні з кожним днем падає. Про це кажуть в Асоціації Виробників Молока. Зазначається, що від початку року Індекс умовної рентабельності виробництва молока знизився на 40%, а поголів’я ВРХ за останні 5 років скоротилось на 17,5%.

Експерти кажуть, що наразі в Україні об’єм фальсифікованого молока на ринку сягає 30%. Частіш за все його можна зустріти на стихійних ринках.

«Через безконтрольне виробництво фальсифікату, виробники молока втрачають ринок збуту.Врешті, якщо зараз ми переживаємо через підроблені молочні продукти, то за кілька років ми не матимемо вітчизняної молочки взагалі, бо не буде молочного стада. Закликаємо споживачів підтримувати українських виробників, що випускають якісну продукцію. Адже тільки таким чином можна сприяти виробництву вітчизняного молока», – наголосила віце-президент АВМ Ганна Лавренюк.

В асоціації пропонують вирішити ситуацію шляхом ухвалення закону № 3043-1 «Про молоко, та молочні продукти», який дозволить українцям чітко розрізняти фальсифікат від справжньої продукції та збільшить попит на якісну молочну продукцію.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...