Новини / Логістика     24 січня 2019 13:49

Реєстр морських портів поповнився новим зерновим терміналом у порту Ольвія

Зерновий термінал ТОВ «Компанія «Євровнєшторг», розташований у спеціалізованому морському порту Ольвія, став першим новим терміналом, внесеним Адміністрацією морських портів України до Реєстру морських портів у 2019 р.

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Бізнес в українських портах продовжує активно модернізувати та розвивати потужності з перевантаження зернових та інших аграрних вантажів. За словами керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса, внесення до реєстру морських портів нового терміналу українсько-литовської компанії «Євровнєшторг» потужністю до 4 млн тонн на рік у порту Ольвія стало гарним початком року.

ЧитайтеЧистка офшорів на Віргінських островах: що робити українським бізнесменам

«У 2019 році ми також очікуємо на завершення реалізації одразу кількох проектів державно-приватного партнерства у портах. Йдеться про введення в експлуатацію зернового терміналу MV Cargo у порту Южний, днопоглиблення для якого АМПУ виконало на початку минулого року. У портах Миколаїв та Маріуполь завершується реконструкція та будівництво причалів № 8 та № 4 у рамках реалізації інвестиційних проектів з розвитку потужностей з перевалки зернових», – додав Райвіс Вецкаганс.

Термінал ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» в порту Ольвія, почав приймати перші судна в грудні 2018 року. В планах підприємства на 2019 рік – обробити 1 млн т сипучих зернових вантажів.

«Адміністрація морських портів України активно сприяла підготовці запуску нового зернового терміналу і, як ми бачимо, сьогодні багато робить для модернізації всього портового господарства в Україні» – зазначив Айварас Караліус, голова правління BT Invest Ltd., яке інвестувало кошти в реалізацію проекту в порту Ольвія.

Проект компанії «Євровнєшторг» передбачає будівництво комплексу накопичення вантажів з залізничного та автомобільного транспорту з подальшим відвантаженням на морські судна. Зараз завершено будівництво чотирьох силосів місткістю по 6,5 тис. т кожний та одного складу підлогового зберігання на 90 тис. тонн, що дає змогу одночасно зберігати 116 тис. т зернових вантажів. Загальні інвестиції в першу чергу будівництва становлять 1,8 млрд грн, завершення планується в березні поточного року. В рамках проекту створено близько 150 робочих місць.

Landlord раніше повідомляв про те, що АМПУ завершила реконструкцію підхідного морського каналу в порту “Чорноморськ”.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також