Новини / Політика     20 червня 2022 19:39

Ратифікація Угоди між Україною та Великою Британією збільшить експорт української агропродукції

Скасування ввізних мит і тарифних квот українським виробникам збільшить експорт української агропродукції, які традиційно поставляються до Великої Британії.

Верховна Рада ратифікувала Угоду про скасування ввізних мит і тарифних квот у двосторонній торгівлі між Україною та Великою Британією, котра діятиме щонайменше протягом наступних 12 місяців. 301 депутат проголосував “За”, повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Скасування ввізних мит і тарифних квот українським виробникам збільшить експорт української агропродукції, які традиційно поставляються до Великої Британії. У першу чергу йдеться про борошно, молочну продукцію, м’ясо птиці та напівфабрикати, томатну пасту, соки, цукор тощо.

Також відкриття нових ринків сприятиме розвитку українського виробництва, зокрема товарів із високою доданою вартістю, що дозволить збільшити надходження валютної виручки, яка буде спрямована на зміцнення вітчизняної економіки.

Нагадаємо, Україна та Велика Британія юридично закріпили скасування ввізних мит і тарифних квот у двосторонній торгівлі, підписавши відповідну угоду. Вона діятиме 12 місяців, але може бути продовжена за домовленістю між сторонами на новий термін.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про новий План відновлення України, який об’єднає країни світу: від США до Японії, від Австралії до Канади. Країни Європи готові демонструвати лідерство в цьому питанні.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також