Новини    30 листопада 2021 13:00

Призначили нового виконувача обов’язків голови Держрезерву

Перед цим Кабмін своїм розпорядженням №1516-р звільнив посади заступника голови Держрезерву Микиту Барабаша

Кабінет міністрів прийняв рішення про тимчасове покладення виконання обов’язків голови Державного агентства резерву України на Лідію Казаську. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну №1519-р від 29 листопада 2021 року. 

“Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови Державного агентства резерву України, виконання обов’язків голови Державного агентства резерву України на начальника управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку — головного бухгалтера зазначеного агентства Лідію Казаську”, — йдеться в документі.

Перед цим Кабмін своїм розпорядженням №1516-р звільнив посади заступника голови Держрезерву Микиту Барабаша, який очолював агентство у статусі в.о. керівника, у зв’язку з переходом на іншу роботу. Його призначили заступником голови Державної інспекції архітектури та містобудування строком на п’ять років. 

Довідка. Микиту Барабаша призначили в.о. голови Держерезерву 21 жовтня 2021 року.

Держрезерв організовує виконання затверджених Кабміном завдань щодо формування, зберігання, обслуговування, розміщення, відпуску, використання, поповнення та освіження (поновлення) запасів державного матеріального резерву, дотримання нормативних умов їх кількісного та якісного стану та несе відповідальність за їх виконання.

Раніше Landlord повідомляв, що призначили нового голову Держрибагентства.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...