Новини / Політика     02 березня 2020 16:26

Причина загибелі екс-міністра Кутового

Пілот міг втратити керування вертольотом через туман. Останнє повідомлення диспетчера - про видимість до 100 метрів у Лубнах.

Національне бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами оприлюднило звіт про результати розслідування жовтневої авіакатастрофи, у якій загинув колишній міністр аграрної політики Тарас Кутовий.

Аварія трапилася 21 жовтня 2019 року в селі Тарасенкове Оржицького району Полтавської області. Кутовий сам керував вертольотом, пасажирів на борту не було.

Читайте: Аграрний фонд зазнав збитків на 3,27 млрд грн

Згідно з документом, ймовірною причиною аварії гелікоптера стало те, що пілот втратив контроль при виконанні маневру, потрапивши у туман.

«О 12:45 UTC диспетчер ПІ проінформував пілота, що за 04:55 UTC по Лубнах була видимість до ста метрів, туман. Пілот підтвердив отримання інформації… У подальшому пілот на радіозв’язок не виходив і на запит диспетчера о 13:27 не відповідав», – йдеться у звіті.

Як повідомляв LANDLORD, Тарас Кутовий загинув в авіакатастрофі.

За матеріалами “Кременчуцького Телеграфу” та звіту Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також