Новини    07 жовтня 2021 16:30

При будь-якій погоді і без елеватора. Український завод розробив нові технології для пакування зерна

Нова технологія зберігання зерна, яка забезпечить до 18 місяців без елеватора

Завод Кобзаренка пропонує аграріям технологію, за якої зберігання зернових можливе в будь-яких погодних умовах на території господарства, без використання елеватора протягом 18 місяців.

Читайте: Зерновики проти нової інструкції щодо обліку зерна

Перша модель – зернопакувальна машина ЗПМ-180. Її продуктивність становить 350 т/год., діаметр рукава – 2,7 м. Агрегат обладнаний гальмівною системою барабанного типу, механічно-гвинтовим приводом з гідрокомпенсатором і манометром. Працює він від ВВП трактора потужністю 80 к. с.

Наступна модель – зернопакувальна машина ЗПМ-180п для зерна, жому, пивних відходів і сінажу з пониженим приймальним бункером висотою 2,7 м, що дозволяє подавати жом і пивні відходи ковшем телескопічного навантажувача, а додатково установленні вальці попереджають зависання маси. Продуктивність – 350 т/год, діаметр рукава – 2,7 м. Працює також від ВВП трактора потужністю 80 к. с.

Третя зернопакувальна машина ЗПМА-180 працює від електродвигуна 380В (за потреби встановлюється дизельний двигун). Завантаження зерна відбувається від автомобілів-зерновозів і самоскидних причепів. Продуктивність роботи становить 180 т/год, діаметр рукава – 2,7 м.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що Нібулон встановив два нових експортних рекорди. 

Джерело: Завод Кобзаренка

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...