Новини    29 серпня 2023 10:59

Провідні українські аграрії вважають завчасними обвинувачення на адресу першого заступника глави Мінагрополітики Висоцького


УКАБ разом з 27-ома провідними об’єднаннями АПК України висловлюють свою підтримку першому заступнику Міністра аграрної політики та продовольства України Тарасу Висоцькому та вважають неприпустимим появу недоведених звинувачень в часи, коли український агросектор особливо потребує підтримки світових лідерів в продовженні експорту вітчизняної сільськогосподарської продукції.

Про це йдеться у заяві УКАБ, розміщеній у соцмережі Facebook.

“Нагадаємо, що 24 серпня 2023 року була оприлюднена інформація НАБУ про підозру Тарасу Висоцькому у вчиненні кримінального правопорушення, що полягає в умисному використанні службового становища з метою одержання неправомірної вигоди для юридичної особи всупереч інтересам держави. Високо оцінюючи діяльність правоохоронних органів по боротьбі з корупцією, аграрна громадськість висловлює впевненість, що в цьому випадку може бути допущена прикра помилка”, – пишуть аграрії.

Агроспільнота вважає висунуті Тарасу Висоцькому обвинувачення завчасними, а його рішення такими, що були прийняті в інтересах Держави та суспільства.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Саме завдяки професійним діям Тараса Висоцького по управлінню та координації діяльності галузі вдалося уникнути перебоїв з постачання продовольства та забезпечити продовольчу безпеку регіонів, які потребували негайної допомоги продуктами  в умовах повномасштабного вторгнення”, – зазначено у зверненні.

Читайте також: Підозра Висоцькому: у Мінагрополітики відреагували на звинувачення НАБУ

Провідні громадські об’єднання АПК закликають керівництво правоохоронних органів, в першу чергу Національне антикорупційне бюро України, врахувати їх думку та об’єктивно розглянути всі матеріали справи, обставини, факти і зробити правильні висновки стосовно одного з найпорядніших і найпрофесійніших урядовців.

Нагадаємо, 24 серпня НАБУ і САП викрили зловживання на суму 62,5 млн грн при закупівлі АТ “Укрзалізниця” харчових продуктів для забезпечення потреб держави у період воєнного стану.

Про підозру наразі повідомили двом особам, а саме:

  • першому заступнику міністра аграрної політики та продовольства – ч. 2 ст. 364 КК України;
  • ексзаступнику міністра економіки ч. 5 ст.27, ч. 2 ст. 364 КК України.

Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Слідство триває, встановлюються інші можливі учасники злочину.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...