Новини    20 липня 2018 10:16

Проти рейдерів, які намагались захватити завод ТОВ ПІІ «Еконія», зареєстровано кримінальне впровадження


Наразі вже є кримінальне провадження, зареєстроване проти рейдерів, які намагались захопити завод ТОВ ПІІ «Еконія». Про це повідомляють у Спілці українських підприємців.

Зазначається, що наразі компанія працює над скаргою на дії державного реєстратора, який зареєстрував на рейдерів нерухоме майно, що належить заводу дитячого харчування ТОВ ПІІ «Еконія».

«19 липня, о 7:20 ранку група невідомих у кількості 15 осіб, увірвалася на прохідну заводу ТОВ ПІІ «Еконія» та заявила свої права на нерухомість, блокуючи роботу компанії. Як з’ясувалось, за допомогою дій державного реєстратора вони зареєстрували на себе нерухоме майно, що належить заводу дитячого харчування ТОВ ПІІ «Еконія», та маючи на руках документи заявляють права на об’єкт. На даний час біля заводу в Золотоноші знаходяться представники ЗМІ. Юристи компанії ТОВ ПІІ «Еконія» повідомляють, що надані документи є підробленими, а отже це спроба рейдерського захвату», – йдеться у повідомленні спілки.

У спілці вимагають від влади вжити всі можливі заходи для того, аби не повторювати подібні випадки втручання в господарську діяльність компанії, що є законослухняною та здійснює свою діяльність у правовому полі.

«Заявляємо, що Спілка українських підприємців готова брати участь в захисті прав та інтересів ТОВ ПІІ «Еконія» від незаконного тиску та як незалежний спостерігач буде сповіщати громадське суспільство про подальший розвиток ситуації», – додали у СУП.

ТОВ ПІІ «Еконія» – виробник дитячої питної води. Має такі бренди – «Малятко», «Аквуля», «Чистий ключ» «Чайкава», «Йодо». Експортує свою продукцію до 7 країн світу.

Ще немає новин у цій стрічці ...