Новини / Технології     24 січня 2019 10:14

Прориває бур’ян, поливає та збирає врожай – школярі створили агроробота

Казахстанські школярі під керівництвом вчителя фізики на виставці техніки презентували універсального агроробота. Він може годувати тварин, проривати бур’ян, поливати та збирати врожай і виконувати різноманітні сільськогосподарські роботи.

Про це повідомляє Kazinform.

При цьому робот запрограмований на одночасне виконання кількох робіт. Наприклад, збирати зерно, олійні культури, фрукти, коренеплоди, після чого їх одразу фасувати й транспортувати.

Крім того, пристрій здатен обробляти поле, засівати його й транспортувати по плантаціях урожай.

Читайте: Монстр для фермерів і космічний Інфініті: ТОП-9 автомобілів майбутнього

«За допомогою цього робота фермери суттєво економитимуть час, гроші та не наноситимуть шкоду навколишньому середовищу. Адже робот працює на електриці», – заявили автори проекту.

Презентаційний прототип пристрою школярі зібрали з Lego Mindstorms EV3. Роботу позитивно оцінив міністр економіки Казахстану Тимур Сулейменов, заявивши, що проект може претендувати на грант.

Як раніше повідомляв Landlord, збирання лохини в Чилі повністю автоматизоване. Ягоди збирає великий масивний комбайн. Зверху на ньому працівники одразу сортують і розкладають ягоди в ящики. Так лохина менше псується.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також