Новини    10 травня 2018 13:31

Прокуратура звинувачує двох посадовців у загибелі в Молочному лимані риби на 92 млн грн


Прокуратура Запорізької області скерувала до суду обвинувальні акти відносно начальника Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації та директора підприємства-підрядника, які підозрюються у злочинах, що спричинили замор риби в Молочному лимані. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Слідство встановило, що директор підприємства-підрядника, яке виграло тендер на проведення робіт з днопоглиблення каналу Молочний лиман – Азовське море, фактично роботи не виконав, при цьому заволодів бюджетними коштами у сумі 1,25 млн грн, виділеними на будівництво.

«Внаслідок зазначених дій директора вищезгаданого підприємства, а також бездіяльності директора Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької ОДА в частині контролю за виконанням зазначених робіт у вересні 2017 року, через відсутність водного сполучення у з’єднувальному каналі Молочний лиман – Азовське море сталася масова загибель пеленгасу у кількості 60672 одиниці та кефаль-сінгілі у кількості 1272 одиниці загальною вартістю 92 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Загальний розмір шкоди, завданий державі в результаті протиправних дій ціх осіб склав 93,266 млн грн.

З метою відшкодування завданої шкоди прокурор у справі заявив цивільний позов.

Начальнику Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької ОДА інкримінують ч. 2 ст. 367 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (службова недбалість, службове підроблення).

Директора підприємства-підрядника підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 242, ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України (порушення правил охорони вод, заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення).

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...