Новини    11 квітня 2018 17:37

Прокуратура вимагає від фермера повернути державі незаконно орендовані 70 га


Прокуратура Київської області вимогає від фермера повернути державі понад 70 га земель, які він отримав в оренду для ведення фермерського господарства без проведення земельних торгів. Про це повідомляє пресс-служба обласної прокуратури.

Згідно повідомлення, правоохоронці виявили порушення законодавства під час укладання між фермером та Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру договорів оренди 4 земельних ділянок загальною площею понад 70 га на території Тулинської сільської ради Миронівського району.

За версєю слідства, договори були укладені всупереч законодавчої процедури набуття права оренди на земельні ділянки з метою ведення фермерського господарства, оскільки громадянин мав на меті отримати їх без проведення земельних торгів всупереч ст. 124 Земельного кодексу.

«Отримання ним зазначених земель для ведення фермерського господарства фактично спрямоване на збільшення земельного банку фермерського господарства», – зазначає прокуратура.

На даний час позов прокуратури з вимогою визнати недійсними договори оренди земельних ділянок та скасувати накази обласного управління Держгеокадастру знаходиться у суді.

Як повідомляв LANDLORD, станом на 1 січня в Україні укладено 4,9 млн договорів оренди земельної частки, із них із фермерськими господарствами – 0,75 млн договорів. 2,3 млн договорів укладено терміном на 8-10 років.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...