Новини    14 березня 2018 15:15

Директора фермерського підприємства підозрюють в нанесенні йому збитків


Прокуратура Рівненської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора фермерського підприємства, який підозрюється у зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

«Підозрюваний вчинив понад 200 невигідних та збиткових для очолюваного ним підприємства правочинів, пов’язаних із достроковим припиненням оренди земельних ділянок площею 425 га, на яких підприємство вирощувало ярі та озимі культури», – говориться у повідомленні.

Внаслідок таких дій та через незібрання врожаю підприємству завдано тяжких наслідків, а саме – збитків на суму понад 2,5 млн гривень.

Дії директора кваліфіковано за ч. 2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України: «зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки».

Зараз збитки, завдані кримінальним правопорушенням, відшкодовано.

Тепер долю обвинуваченого вирішить суд.

КК України передбачає за вчинення вказаного злочину покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...