Новини / Технології     10 лютого 2020 17:44

Прогноз: через 5 років ринок сільськогосподарських роботів зросте до $20,6 млрд

Найбільше розширить ринок роботів Північна та Південна Америка. В основному купуватимуть трактори-безпілотники.

Згідно зі звітом MarketsandMarkets, галузь робототехніки зростає через розширення доступу до IoT і GPS. За прогнозами, ринок сільськогосподарських роботів має збільшитися з $7,4 млрд до $20,6, повідомляє aggeek.net.

Доступність технологій IoT і GPS – це головний чинник, що впливає на автоматизацію сільського господарства, повідомляється у звіті. Крім цього, підвищення мінімальної зарплати та брак кваліфікованих робітників також мають безпосередній вплив на зростання ринку роботів.

Читайте: Дрони розміром кілька сантиметрів знищують шкідників у нідерландських теплицях

Дешеві IoT-пристрої дозволяють компаніям створювати порівняно недороге програмне забезпечення, що допомагає аграріям як керувати господарством так і проводити польові роботи.

Фермери сьогодні активно користуються дронами, щоб моніторити та обприскувати поля, купують трактори-безпілотники. Таким чином вони заощаджують на робочій силі, мінімізують людський фактор.

У MarketsandMarkets прогнозують, що найбільше аграрії купуватимуть трактори-безпілотники.  Щоб максимально знизити пошкодження грунту, важкі трактори планують взагалі замінити.

Відповідно до звіту, як у 2020, так і у 2025 році найбільше сільськогосподарських роботів купуватиме Південна та Північна Америка.

Як повідомляв LANDLORD, український стартап AeroDrone створив екологічний безпілотний літак, що може обробляти поля з повітря.

Фото: assets.newatlas.com

Читайте також