Новини / Технології     28 серпня 2019 11:38

Дрони розміром кілька сантиметрів знищують шкідників у нідерландських теплицях

Новий метод боротьби з шкідниками в скляних теплицях готується впроваджувати в Нідерландах компанія Koppert Cress. Для цього використовуватимуть мінідрони, розміри яких становлять всього кілька сантиметрів.

Про це повідомляє East Fruit.

Автоматизовану технологію процесу захисту рослин розробила PATS Indoor Drone Solution. Створені фахівцями компанії гнучкі, маленькі, спритні безпілотники активно полюють і знищують комах-шкідників, а також запобігають розвитку шкідників у теплицях.

Читайте: Безпечно для бджіл: британські науковці розробили альтернативний ЗЗР

Виробник тепличних овочів Koppert Cress та PATS Indoor Drone Solutions уклали угоду, згідно з якою вони проведуть тестування нової технології в зоні вирощування овочів для з’ясування умов роботи дронів і допомоги в точному налаштуванні захисту.

Компанії стверджують, що механічний контроль комах-шкідників сприяє досягненню сталого розвитку сільського господарства. «У кінцевому підсумку це позитивно позначається на врожайності агрокультур», – заявили в Koppert Cress.

Раніше PATS випробувала дрони у квітковій теплиці на півдні Нідерландів.

«Наші дрони можна порівняти з кажанами, які є природним ворогом літаючих комах», – сказав співзасновник PATS Indoor Drone Solutions Брем Тіймонс.

У компанії планують у найближчі кілька років створити технологічні рішення, орієнтовані на різні типи комах.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Кембриджі створили агроробота, який збирає салат айсберг.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також