Новини    27 квітня 2018 15:18

«Приватбанк» планує активізувати кредитування львівських аграріїв


Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Західне головне регіональне управління ПАТ КБ «Приватбанк» в присутності керівників сільськогосподарських підприємств області підписали угоду про співпрацю з метою розширення доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до фінансових ресурсів. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«На фінансову підтримку аграрного сектору з державного бюджету виділено 6,3 млрд грн. Значна частина напрямів підтримки реалізовуватиметься через державні банки. Тому надзвичайно важливою є співпраця банків та департаменту агропромислового розвитку в частині роз’яснювальної роботи та інформаційної підтримки для аграріїв Львівщини», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз.

За словами Юрія Гусєва, директора «Приватбанку» по зв’язках з органами державної влади, зараз фінустанова відкрита до співпраці, більше того готова брати участь у напрацюванні змін до нормативно-правових актів, які регламентують порядок надання бюджетних коштів з метою їх вдосконалення.

Ю.Гусєв також презентував кредитні продукти для аграрного сектору, серед яких кредити на закупівлю техніки у лізинг, кредитна лінія «Агросезон», програма «АгроКУБ»(«Країна Успішного бізнесу).

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...