Новини / Рослинництво     03 квітня 2023 08:12

PRESENCE – піклуємось про майбутнє сьогодні


Бренд PRESENCE вже понад 20 років з усією відповідальністю піклується про захист рослин сільгоспвиробників та сприяє покращенню якості врожаїв. Усі препарати розробляються з дотриманням універсальної та унікальної технології з урахуванням вимог сучасного виробництва.

Особлива увага приділяється лабораторним дослідженням та контролю якості засобів захисту рослин. Швейцарська компанія SGC проводить відбір зразків та їх ретельний аналіз, уся продукція проходить двоетапну перевірку в Китаї та в Україні – ви отримуєте ефективний препарат для захисту рослин та не турбуєтеся про врожайність на полях.

Читайте: ProAgro та Асоціація елеваторів оголосили дату Grain Storage Forum ELEVATOR 2023

Історія розвитку

2002-2011 року компанія входила до складу агропромислового холдингу «Укррос», що мав земельний фонд понад 100 тис га та був одним з лідерів на ринку виробництва цукру України. PRESENCE закривав значну частину потреб холдингу в захисті власних сільськогосподарських угідь.

2011-2019 – самостійна структура, що проводила випробування лінійки засобів захисту рослин та започаткувала активний розвиток дистрибуції в Україні.

З 2019 року власником бренду PRESENCE та усіх виробничих потужностей є національна компанія дистриб’ютор і виробник засобів захисту рослин та добрив ТОВ «БАДВАСИ».

У 2022 році відбувся повний ребрендинг та адаптація бренду до сучасних потреб ринку. Але мета компанії залишилася незмінною – якісні ЗЗР, що дають можливість надійно захистити та примножити врожаї.

ЗЗР від PRESENCE – гарантія високих врожаїв

Унікальне поєднання технологій попередніх років та сучасних технологій дають можливість PRESENCE розробити ефективні засоби захисту рослин. У портфелі компанії є препарати, які є власними розробками PRESENCE, під час виходу на ринок не мали аналогів в Україні:

  • Хлібодар
  • Джерело
  • Чарівник

Чистопол, Блискавка, Ратибор, Промінь та Оберіг – перші 5 продуктів, що одразу зарекомендували себе, як дієві та якісні препарати на ринку ЗЗР та зайняли передові позиції у рейтингу серед споживачів та агро виробників.

На сьогоднішній день всі препарати PRESENCE реалізуються через офіційних дистриб’юторів.

Засоби захисту рослин з широким спектром дії від PRESENCE – це ефективність, перевірена часом.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також