Новини / Політика     17 січня 2020 09:48

Прем’єр-міністр України Гончарук подав у відставку

Офіс Президента України підтвердив, що заяву Олексія Гончарука про відставку з посади прем’єра Президент України отримав.

Про заяву прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо відставки повідомив Офіс Президента у своєму каналі в Telegram.

“Президент України отримав подане Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо”, – сказано в повідомленні.

Водночас у каналі Telegram самого прем’єра наразі ніяких повідомлень немає. Чекаємо на коментарі – новина буде доповнюватись.

Читайте: Що буде з Укрзалізницею – Олексій Гончарук

Додано: Олексій Гончарук на своїй сторінці у Фейсбуку підтвердив, що інформація про заяву відповідає дійсності. Прем’єр починає свій допис з інфомації про успіхи України, а потім пояснює мотиви своєї заяви, визнаючи, що її спровокували змонтовані скандальні аудіозаписи. (Нагадаємо, людина голосом Гончарука говорить про некомпетентність Президента в економіці.)

“Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент.

Він – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати єфективність кожного члена своєї команди, що змінює країну.

Дякую”, – написав Олексій Гончарук.

Як раніше повідомляв Landlord, учора Олексія Гончарук після  скандалу з аудіозаписом оприлюднив відеозвернення, у якому немає й натяку на відставку. Натомість прем’єр заявляв про бажання працювати далі разом з командою та повідомляв про успіхи уряду.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також