Новини    10 грудня 2021 08:45

Представники хорватського бізнесу відзначають інвестиційний потенціал України

Продовжується активна підготовка й підписання угод про розподіл продукції в газовидобувній галузі

Україна прагне, аби потенційні інвестори почувались у нашій країні впевнено, комфортно та захищено. Для цього в Україні активізований процес трансформації економіки, ринкових перетворень і зменшення ролі держави в економічній діяльності. Про це заявив Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України, під час українсько-хорватського бізнес-форуму у Києві, передає пресслужба «Урядового порталу».

«Сьогодні представники хорватського бізнесу бачать потенціал України та інтенсивність двосторонніх відносин. Підприємці бачать, як влада України пришвидшила реформи та врегулювала правову систему. Це дає гарантію безпеки та надійності інвестицій», — заявив Андрей Пленкович, прем’єр-міністр Хорватії.

«Приватизація відбувається на відкритих аукціонах, і я запрошую інвесторів з Хорватії також брати участь у приватизаційних процесах. Це розвиває нашу економіку та є важливою реформою на шляху європейської інтеграції», — коментує Шмигаль.

Так, за 2020/21 роки держава отримала 8,1 млрд грн від приватизації, тоді як за 2013/19 роки ця сума становила 6,5 млрд грн. Україна також активізувала інструмент державно-приватного партнерства. Зокрема, є приклади успішної концесії портів, а також готується будівництво концесійних автобанів.

«Продовжується активна підготовка й підписання угод про розподіл продукції в газовидобувній галузі. Наш наступний крок — це угоди про розподіл продукції у галузі критичної сировини. Україна сьогодні є членом альянсу критичної сировини в Європейському Союзі. У цю сферу ми також запрошуємо інвесторів, які зацікавлені в розвитку видобування й переробки», — додає прем’єр-міністр.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...