Новини / Логістика     25 травня 2020 16:05

Потяг на 167 хоперів: у Канаді встановили новий рекорд залізничного перевезення зерна

Компанія Canadian Pacific перевезла більше 16 тис тон зерна у одному відправленні

Канадська залізниця Canadian Pacific встановила новий світовий рекорд зерноперевезень, зумівши відправити із терміналу Paterson у місті Боуден 16 313 тон зерна до порту Ванкувера. До складу маршруту увійшло 167 вагонів-зерновозів, які було завантажено впродовж лише 14 годин.

«Ми святкуємо разом з компанією Paterson найбільший «оригінальний зерновий поїзд» з коли-небудь випущених на лінію», – сказав Кіт Крил, президент і головний виконавчий директор Canadian Pacific.

Читайте: Юрій Нестеренко: технологія повинна гарантувати передбачуваність та стабільність 

Довжина потягу, за його повідомленням, склала 8500 футів, або більше 2,5 км (2591 метр). Цікаво, що попередній аналогічний рекорд з одночасного перевезення зерна було також встановлено провідним канадським залізничним оператором – він складався з 147-ми вагонів-хоперів.

 «CP протягом року переміщував значні обсяги зерна і буде продовжувати це робити, так як фермери закінчують постачають зерно врожаю минулого року і вже посіяли площі під врожай  2020/2021 сезону. У квітні CP мала найкращі в історії місячні підсумки з перевезень – 2,8 млн тон, поліпшивши попередній рекорд, встановлений в листопаді 2019 року, більш ніж на 100 тис тон», – заявив Джоан Харді, віце-президент з продажу і маркетингу зерна і добрив Canadian Pacific.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Валерій Ткачов увійшов до складу керівництва «Укрзалізниці».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також