Новини    14 березня 2018 11:21

Посуха змусила аргентинських фермерів погіршити прогнози врожаю сої


Сильна посуха, яка вразила аргентинські пампаси з середини листопада, змусила виробників сої серйозно скоротити прогнози врожаю сезону 2017-2018. Про це повідомляє agroxxi.ru з посиланням на grainews.ca.

Невеликих дощів, що обіцяють синоптики аргентинським соеводам в найближчі дні, явно буде недостатньо, щоб відновити поля, випалені сонцем.

Катастрофою соеводов в Аргентині скористалися фермери в США на Середньому Заході – вони збираються продавати соєві боби, які притримували в сховищах кілька місяців.

Зате аргентинські аграрії в шоці. «Тут все жахливо. Доходи тільки падають і падають», – сказав Педро Виньо, власник ферми площею 1400 га в центральному районі Буенос-Айреса в Карлосі Касаресі.

Він розраховує зібрати дві тони соєвих бобів проти 3,5-4 тон, які він очікував на початку сезону 2017-2018. «В середу може бути дощ, але гра майже закінчилася. Вплив посухи – катастрофічний, порушені всі області вирощування сої. Коли ви говорите з фермерами з різних областей, ви розумієте, що майже всі їх поля в поганому стані», – сказав Педро Виньо.

Очікується, що Буенос-Айреська зернова біржа консолідує 42 млн тон сої і 34 млн тон кукурудзи в сезоні 2017-2018 років в порівнянні з попередніми оцінками в 44 млн тон і 37 млн тон відповідно.

«Основна площа, порушена посухою в центральній і південній частині фермерського пояса, не має шансів відновити врожайність, навіть якщо почнеться дощ», – сказав головний аналітик біржі Естебан Копаті.

Неврожай сої має серйозні наслідки для економіки країни. Аргентина – третій за величиною в світі експортер соєвих бобів і кукурудзи, а також провідний постачальник кормів для худоби на основі сої, які використовуються в Європі та Азії для відгодовування свиней і великої рогатої худоби.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...