Новини / Ринок землі     10 грудня 2019 16:08

Посіви на незареєстрованих землях – нові карти Держгеокадастру

Новими інформаційними шарами поповнив Публічну кадастрову карту України, доступну онлайн, Держгеокадастр сьогодні. Серед іншої інформації – посіви ярових і озимих культур, а також засіяні незареєстровані землі.

Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

Свердловини нафти, газу; родовища корисних копалин, державний нагляд за землями сьогодні Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) відкрив для користувачів інтернету нові інформаційні Публічної кадастрової карти.

Також на карти є розділи:  «Смарагдова мережа», ««Класифікацію посівів 2019 (Ярові) та (Озимі)» та «Посіви на незареєстрованих землях».

Шари «Класифікація посівів 2019 (Ярові) та (Озимі)», «Посіви на незареєстрованих землях» дозволяють простежити актуальний стан сільськогосподарських культур.

Читайте: Публічна кадастрова карта тепер і на мобільних пристроях

«Інформаційний шар «Смарагдова мережа» відбиває «території особливого природоохоронного інтересу». Тоді як шари «Родовища корисних копалин» та «Нафтогазові свердловини» містять координати розміщення корисних копалин та нафтогазових свердловин», – сказано в повідомленні пресслужби відомства.

У Держгеокадастрі зазначають: основне призначення інформації – збереження природних видів флори, фауни та типів оселищ. Тож інформацією з Публічної кадастрової карти України можуть використовувати землевпорядні організації, органи влади та місцевого самоврядування для проведення перевірок та прийняття ефективних управлінських рішень.

Landlord раніше повідомляв, що в Держгеокадастрі почалася велика перевірка й аграріїв просять направляти скарги на порушення в роботі відомства.

 

Читайте також