Новини / Рослинництво     06 квітня 2021 12:01

Посівна 2021: ярі культури посіяні на 4% від прогнозованих площ

На початок квітня поточного року аграрії посіяли 310,6 тис га ярих культур. Польові роботи вже розпочаті у 15 областях України

Станом на початок квітня українські сільгоспвиробники посіяли 310,6 тис га ярих зернових та зернобобових культур, що складає 4% до прогнозу. Про це йшлося на

щотижневій зустрічі заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з аграрними асоціаціями , де було розглянуто перебіг весняної посівної кампанії та нові напрями державної підтримки аграріїв на 2021 рік.

Зокрема, за даними мінекономіки, вже посіяно:

  • ячменю – 226,11 тис га;
  • гороху – 65,16 тис га;
  • пшениці – 13,58 тис га;
  • вівса – 5,71 тис га.

ЧитайтеВсеукраїнський день фермера відбудеться 16–18 червня 2021 року в Черкасах

«Не заважаючи на те, що через пізню весну польові роботи цього року розпочалися дещо пізніше, сільгоспвиробники активно приступають до посівної кампанії. У 2021 році посів ярих зернових культур прогнозується на площі 7,67 млн га. Аграрії повністю забезпечені насінням, добривами, засобами захисту рослин та паливом», – зазначив Тарас Висоцький.

Першими до польових робіт приступили Херсонська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Донецька області. Також до посівної кампанії вже приєдналися аграрії Волинської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Рівненської та Чернівецької областей.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що ОАСК повернув суперечку про квоти на імпорт добрив у стартову точку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також