Новини / Політика     04 грудня 2018 12:28

Порти Азову готові збільшити перевалку вантажів на 800 тис. тонн


Хоча за останні 5 років порти Азову зменшили обсяги перевалки вантажів майже вдвічі, сьогодні вони готові працювати на повну потужність і за умови безперешкодного пропуску суден через Керченську протоку можуть наростити потужності на 800 тис. т у рік.

Про це повідомляє прес-служба АМП України.

Таку заяву зробив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

Для цього АМПУ продовжує реалізацію проектів щодо днопоглиблення каналів і акваторій Маріуполя і Бердянська. Роботи ведуться поки що лише власними силами, оскільки провідні міжнародні компанії наразі не бажають заводити свій спеціалізований флот в Азов.

Читайте: Простій суден у Керченській протоці: власники відміняють рейси

Також ведуться реконструкція причалів і підготовка до льодової навігації на Азові.

Порти Маріуполя та Бердянська за останні 5 років удвічі зменшили обсяги перевалки (до 8,9 млн т). Це зумовлено ситуацією на Донбасі, будівництвом мосту через Керченську протоку, а також затримкою суден, що відбувається зараз. У першу чергу, це стосується обсягів експорту української продукції до таких країн, як Італія, США, Туреччина, Єгипет, Туніс, Великобританія, Франція, Сирія, – відзначив очільник АМПУ.

Landlord повідомляв раніше про те, що Росія частково розблокувала прохід суден у порти Бердянська і Маріуполя через Керченську протоку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також